Čakať nečakané

CampFest tohto roku nebude 3 dni, ale celý jeden mesiac.

Na základe opatrení spojených s korona vírusom nie je možné zorganizovať CampFest ako ho poznáme z minulých rokov s hromadnou účasťou niekoľko tisíc ľudí. Preto sme sa rozhodli zorganizovať tento rok CampFest úplne inak.

CAMPFEST BUDE TRVAŤ OD 10.7. do 10.8.2020.

Rozhodli sme sa roztiahnuť termín CampFestu z jedného víkendu na celý jeden mesiac a tak pre vás vytvoriť bezpečný priestor s CampFestovou atmosférou. Čo môžete čakať od tohto špeciálneho CampFestu? Koncerty, prednášky, diskusie, rozhovory, modlitby, camping, ubytovanie v chatkách, outdoorové aktivity, zvieratá, aktivity pre deti... Ak sa teda nemôže stretnúť 6000 ľudí naraz na tradičnom CampFeste, môžeme sa stretávať priebežne počas celých 31 dní. Viac informácií už čoskoro.

Podpor CampFest

Pripraviť festival "na zelenej lúke" je finančne náročné. Ak by ste chceli podporiť túto prácu, veľmi nám tým pomôžete.

PLATBA KARTOU

PLATBA PREVODOM NA ÚČET

CEZ QR KÓD

ĎAKUJEME!

 

2% z vašich daní

Páči sa vám, čo robíme, a chceli by ste nás podporiť? Darovanie 2% z vašich daní je skvelou príležitosťou, ako nám môžete pomôcť. Budeme vám veľmi vďační! Viac info...

Správa o službe MPK

Chceli by ste sa dozvedieť viac o službe Mládeže pre Krista - Slovensko? Správu o aktuálnom dianí vo všetkých službách MPK nájdete po kliknutí sem.

A časopis Pod pokrievkou Mládeže pre Krista - Slovensko nájdete po kliknutí sem.

Živé vysielanie LifeTv

Živé vysielanie televízie LifeTv si môžete pozrieť TU.

Žiadajte svojich káblových operátorov, aby zaradili televíziu LifeTv do svojej programovej ponuky. Čítaj ďalej...