LITERÁRNA KAVIAREŇ

Kresťanské vydavateľstvo Porta Libri, mobilná kaviareň Power coffee a detská služba Levitov otvoria  aj tento rok na CampFeste samostatný stan, ktorého cieľom je poskytnúť účastníkom útulné a príjemné prostredie na oddych, osobný rozhovor alebo prečítanie knižky.

PORTA & TAVERNA

Názov stanu bude PORTA & TAVERNA. Porta znamená po latinsky brána. V biblických časoch bola brána mesta alebo námestia miestom stretávania, miestom dôležitých rokovaní, miestom ohlasovania múdrosti zo strany starších vodcov mesta. Taverna bola zase starovekým hostincom, kde pútnici našli občerstvenie, možnosť odpočinku a spoločenstvo s inými pútnikmi.

KÁVA "AUGUST ROY"

V literárnej kaviarni sa bude podávať káva značky August Roy.  Je to káva, prostredníctvom, ktorej môžete pomáhať núdznym. Výnosy z jej predaja sú venované výlučne na podporu v oblasti kultúry, vzdelávania, rozvoja detí a mládeže, podporu organizácií, ktoré pomáhajú  v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti.
www.augustroy.sk

PROGRAMOVÁ PONUKA

Piatok

08:30   Čítanie biblickej poézie k rannej káve

17:00   Milovaná kniha zázrakov
O spočinutí v Božej milosti s Clarou Jones, o každodenných zázrakoch života s Martinou Kavuliakovou Stríbrnskou, a čo o tom hovorí Leslie Leyland Fields v knihe Cez vodu. Talk show s autorkami skvelých kníh, ktorú moderuje Marek Markuš. 

Sobota

08:30   Čítanie biblickej poézie k rannej káve

17:00   Boh Otec – naša cesta k božiemu srdcu
Boh sám seba označuje rôznymi menami a jedno z nich je prekvapivo osobné - Otec. Pre niektorých to je úžasné, pre iných veľmi problematické. Rozprávať nám o tom bude Dave Patty, autor novej knihy o otcovskom srdci Boha a našej ceste k nemu. Moderuje Jana Hlatká. 

Soirée Marušky Skonc  

Ak máš rád čarovné príbehy, celý vesmír v troch slovách, jazzovú hudbu, rýdzosť a Stvoriteľa, nemal by si na tomto soirée chýbať. Bude aj ručne robená najnovšia kniha, aj príbehy, ktoré si ešte nepočul.

Hostia: Daniel Špiner - jazzový klavirista, Terezka Slavkovská - performer