PREDPLATNÉ

Pozor: Predplatné je limitované počtom.  Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť počet vstupeniek dostupných v jednotlivom predplatnom. Uvedený počet vstupeniek je celkovo dostupný počet pre dané predplatné, nie zostávajúci počet vstupeniek.

1.predplatné: 19€/515CZK 500 ks - VYPREDANÉ

2.predplatné: 22€/595CZK 600 ks - VYPREDANÉ

3.predplatné: 25€/685CZK 800 ks - VYPREDANÉ

4.predplatné: 29€/795CZK 500 ks - VYPREDANÉ

5.predplatné: 32€/895CZK 500 ks - VYPREDANÉ

Po ukončení 5. predplatného bude možné kúpiť si len vstupenku na mieste.

REZERVAČNÝ FORMULÁR PRE VSTUPENKY V PREDPLATNOM

Prosíme Vás, aby ste si predtým ako vyplníte formulár, pozorne prečítali dôležité informácie uvedené nižšie. Ďakujeme.

FORMULÁR

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

1. Informácie o tom kam a ako zaplatiť vstupenku obdržíte po úspešnej rezervácii na email, ktorý ste zadali vo formulári.

2. V cene vstupenky ja zahrnutý vstup do všetkých programových stanov v areáli festivalu a campingový poplatok pre ubytovanie vo vlastnom stane počas celého festivalu.
(Ak chcete ísť s autom do areálu, alebo chcete prísť na obytnom prívese kliknite TU pre viac info.)

3. Vstupenku rezervovanú na viac vstupov je potrebné uhradiť jednou platbou, na meno a údaje jednej osoby podľa vykonanej rezervácie.

4. Neplaťte vkladom na účet ani platbou cez bankomat (tieto platby je problematické správne identifikovať).

5. Po úspešnom overení platby Vám zašleme emailom potvrdenie o prijatí úhrady. Údaje o vašej rezervácii budú zaznamenané do databázy predplatiteľov. Pri vstupe do areálu festivalu Vám na základe Vášho ID vstupenky z rezervácie vydajú vstupenku, ktorá má podobu náramku. Potvrdenie však nie je nevyhnutné mať vytlačené a nenahrádza náramok, ktorý získate na mieste konania festivalu.

6. Vstupenky zakúpené v predplatnom nezasielame poštou.

7. Vstupenku kúpenú v predplatnom je možné v prípade potreby (napr. ochorenia) previesť na inú osobu. Stačí ak jej dáte doklad o zaplatení (kópiu výpisu z účtu), alebo potvrdenie, ktoré ste obdržali formou emailu po overení Vašej platby. Nie je nevyhnutné zasielať dodatočné informácie.

KONTAKT

V prípade ďalších otázok, na ktoré ste nenašli odpovede na našich stránkach, nás neváhajte kontaktovať na tejto adrese: registracia@mpks.sk

Vaše otázky vybavujeme priebežne, preto Vás prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme.

POZOR!

Aby bola rezervácia potvrdená je potrebné, aby ste zaplatili cenu vstupenky do 5 pracovných dní. Na získanie vstupenky nepostačuje len rezervácia. Platby kontrolujeme priebežne, zvyčajne raz týždenne v piatok alebo sobotu.

Na vstupenky v predplatnom sa nevzťahujú zľavy, ktoré je možné uplatniť pri platbe na mieste konania festivalu.

AKCIA 10+1

Táto akcia sa nevzťahuje na 1. predplatné vo výške 19€, t.j. prvých 500 predaných lístkov.

Pri kúpe min. 10 vstupeniek v predplatnom získate 1 vstupenku navyše zadarmo (pri kúpe 20 vstupeniek získate 2 vstupenky zadarmo, atď.). Vstupenky je potrebné uhradiť naraz jednou sumou.

Získané vstupenky zdarma budú vydané až na mieste konania festivalu a nezarátavajú sa do počtu zakúpených vstupeniek.

AKCIA PRE ČLENOV ZKSM

Členovia ZKSM (Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže) majú zľavu vo výške 2€ na aktuálne predplatné. Pri registrácii na mieste konania festivalu, je potrebné sa následne preukázať členskou kartou ZKSM. Pri skupinovej vstupenke musí byť každá vstupenka doložená členskou kartou ZKSM. V opačnom prípade bude potrebné doplatiť rozdiel do plnej sumy predplatného, ktorom bola vstupenka zakúpená.
Táto akcia platí len od 3. predplatného za 25€.

Viac informácii o ZKSM nájdete TU.

STORNOPOPLATKY

Pri vstupenkách za 19€ je storno poplatok 100% z ceny vstupenky.

Pri ostatných vstupenkách je storno poplatok 50% z ceny každej vstupenky. Spätné úhrady budú realizované v Septembri 2019.

Vstupenky je možné stornovať najneskôr do 20.7.2019.

V prípade, že si prajete vstupenky stornovať, napíšte email na registracia@mpks.sk. Email musi obsahovat ID vstupenky.