História

Показывается результатов: 1 - 10 из 364.
Предметов на странице 10
из 37

Oznamy

« Назад

15. nedeľa v cezročnom období 2018

Liturgický kalendár

Utorok: Sv. Andreja Svorada a Benedikta, pustovníkov. Spomienka.
Sobota: Panny Márie v sobotu.
Nedeľa: ŠESTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Oznamy

Prosím rodičov, aby prinášali svoje deti na požehnanie – krížik ku kňazovi a nie k mimoriadnym rozdávateľom.
Aj počas teplých letných dní nezabudnime na slušné oblečenie do chrámu. Nech nás povzbudí aj poriadok pri vstupe do chrámu sv. Petra.
V našej miestnej Cirkvi na Slovensku nie je dovolené podávanie sv. prijímania na ruku. Výnimky udeľuje arcibiskupský úrad na odôvodnenú žiadosť prostredníctvom odporúčania farára.

Birmovanci si môžu v sakristii sv. CM vyzdvihnúť fotografie z birmovky.

Srdečne vás pozývame na púť na pútnicke miesto SKALKA k sv. Andrejovi-Svoradovi a Beňadikovi pri Trenčíne v nedeľu 22.7.2018. Hlavným celebrantom slávnostnej sv. omše bude Mons. Viliam Judák, nitriansky biskup. Viac informácii na výveske. Cena 7,-€.

 

Oznamy pátrov jezuitov

 

Svätá omša v nedeľu o 11.00h. pre deti a rodiny počas prázdnin nebude!

31. júla naša rehoľa slávi sviatok svojho zakladateľa sv. Ignáca z Loyoly. Pri tejto príležitosti Vás, našich priateľov a dobrodincov, pozývame na slávnostnú svätú omšu, ktorá bude v utorok 31. júla 2017 o 18.30h. Slávnostným celebrantom a kazateľom bude brat Šimon Supek OFM, gvardián trnavského františkánskeho kláštora. Pri svätej omši bude spievať aj Coro Laudamus z Piešťan. Po svätej omši, ako každý rok, vás pozývame do našej záhrady na malé pohostenie - agapé. Prosíme vás a budeme vďační, ak nám pomôžete s prípravou tohto malého pohostenia – najmä upečením nejakých koláčov, či slaných alebo sladkých, alebo iným drobným pečivom. Vďační piešťanskí jezuiti.

Mgr. Jozef Gallovič
farár – dekan