Dianie vo farnosti

Spomienka na sv. pápeža Pia X.

V utorok 21. augusta je v cirkevnom kalendári spomienka na sv. Pápeža Pia X. V tento deň sme si na sv. omši pripomenuli život a dielo tohto veľkého pápeža, ktorý nám zanechal veľa dobrého, mimoriadny význam mali veľký význam jeho rozhodnutia – možnosť častého svätého prijímania a sväté prijímanie u detí, ktoré mal veľmi rád.
Узнать больше О Spomienka na sv. pápeža Pia X. »

Oslavovali sme deň otcov

V nedeľu v popoludňajších hodinách sa ihrisko bl. sr. Zdenky zaplnilo rodinami, prišli deti, ich rodičia, starí rodičia priatelia a všetci tí, ktorí chceli osláviť nedeľný deň otcov. Počasie nám prialo a strávili sme spoločne príjemné nedeľné popoludnie.
Узнать больше О Oslavovali sme deň otcov »

Nové zábradlie pri kostole

Po dlhom čase sme sa dočkali zábradlia v okolí kostola. Prinášame niekoľko fotiek z jeho montáže.
Узнать больше О Nové zábradlie pri kostole »

Páter Elias Vella u minoritov

Farskú duchovnú obnovu v Bratislave - Karlovej Vsi viedol v dňoch 1. - 3. mája páter Elias Vella, minorita z Malty. Hlavnou témou duchovnej obnovy bola mariánska spiritualita súčasného kresťana.
Узнать больше О Páter Elias Vella u minoritov »

Pozvánka do sv. Zeme

Organizujeme v púť do svätej zeme v čase od 9. do 16. októbra. Svätá Zem je krajinou, kde Boh mimoriadne oslovil celé ľudstvo v záujme jeho ďalšieho harmonického vývoja. Tu vznikli biblické dejiny Starého a Nového zákona. Tu je kolíska troch svetových náboženstiev – židovstva, kresťanstva a islamu.
Узнать больше О Pozvánka do sv. Zeme »
Показывается результатов: 196 - 200 из 210.
Предметов на странице 5
из 42

Odkazy na videá