Dianie vo farnosti

Letný tábor Hrabovka

Aj v našej farnosti sme mali leto plné zážitkov. Od 15.do 22. júla sme s deťmi a mladými strávili celý týždeň v tábore na Hrabovke neďaleko Bojníc. V chatkách, ktoré boli zasadené v krásnom prostredí lesa, bolo ubytovaných 29 detí , 8 animátorov a samozrejme pán dekan d.p. ThLic. Ľudovít Pokojný a pani doktorka MUDr. Dagmar Cingelová PhD., ktorá sa počas celého pobytu o nás vzorne starala.
Узнать больше О Letný tábor Hrabovka »

Koncert organovej hudby v našom kostole (Slovenské historické organy)

V dňoch od 27. augusta do 1. septembra prebieha na Slovensku medzinárodný hudobný festival Slovenské historické organy. Cieľom tohto hudobného festivalu je propagácia slovenských historických organov, ich autorov a súčasného stavu a tiež hľadanie možností na ich reštauráciu. Tento rok sa festival odohrával v šiestich obciach.
Узнать больше О Koncert organovej hudby v našom kostole (Slovenské historické organy) »

Spomienka na sv. pápeža Pia X.

V utorok 21. augusta je v cirkevnom kalendári spomienka na sv. Pápeža Pia X. V tento deň sme si na sv. omši pripomenuli život a dielo tohto veľkého pápeža, ktorý nám zanechal veľa dobrého, mimoriadny význam mali veľký význam jeho rozhodnutia – možnosť častého svätého prijímania a sväté prijímanie u detí, ktoré mal veľmi rád.
Узнать больше О Spomienka na sv. pápeža Pia X. »

Oslavovali sme deň otcov

V nedeľu v popoludňajších hodinách sa ihrisko bl. sr. Zdenky zaplnilo rodinami, prišli deti, ich rodičia, starí rodičia priatelia a všetci tí, ktorí chceli osláviť nedeľný deň otcov. Počasie nám prialo a strávili sme spoločne príjemné nedeľné popoludnie.
Узнать больше О Oslavovali sme deň otcov »

Nové zábradlie pri kostole

Po dlhom čase sme sa dočkali zábradlia v okolí kostola. Prinášame niekoľko fotiek z jeho montáže.
Узнать больше О Nové zábradlie pri kostole »
Показывается результатов: 201 - 205 из 217.
Предметов на странице 5
из 44

Odkazy na videá