Dianie vo farnosti

Každodenná poklona Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej

"Podťe ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení, a ja vás posilním" (Mt 11,28) Srdečne vás pozývame na poklonu pred vyloženou Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou. Najsvätejšia Sviatosť Oltárna bude vyložená od pondelka do štvrtka hneď po sv.omši o 18:00 hod do 21:00 hod. Zastavme sa  večer po práci, po naučení a domácich úlohách s deťmi na rozhovor s Ježišom. Počas...
Узнать больше О Každodenná poklona Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej »

Stretnutie farskej a obecnej sociálnej komisie

V pondelok 11. mája sa v zasadačke farského pastoračného centra uskutočnilo spoločné pracovné stretnutie farskej a obecnej sociálnej komisie. Stretnutie s veľkou radosťou otvoril o. Ľudovít, ktorý pripomenul, že takéto stretnutie sa koná po prvý krát. Nieslo sa v duchu slov pápeža Františka, ktorý pred pár mesiacmi vo svojom liste Evanjeliová radosť napísal, že “slovo ‘solidarita’ sa akoby častým používaním opotrebovalo: znamená totiž omnoho viac ako len občasný prejav štedrosti. Vyžaduje si novú mentalitu, ktorá dokáže premýšľať v termínoch spoločenstva.” (č. 188).
Узнать больше О Stretnutie farskej a obecnej sociálnej komisie »

REFERENDUM o rodine NEBOLO ZBYTOČNÉ...

vďaka všetkým, ktorí sa na chvíľu zastavili… Je nádherné vedieť, že na Slovensku je takmer milión ľudí, ktorým nie je ľahostajná hodnota manželstva a rodiny. Žiadnemu politikovi na Slovensku nemôže byť jedno, či by získal alebo stratil milión voličov. Ale verím, že nie o to išlo v tomto referende za rodinu.
Узнать больше О REFERENDUM o rodine NEBOLO ZBYTOČNÉ... »

Vyjadrenia o.Kuffu k témam súvisiacim s referendom

Možno ste už videli toto vyjadrenie a možno nie..., je to asi 2 dni stará vec. Určite je však dobré nájsť si na to asi 35 min a pozrieť si to - stojí to za to. Ani tam nejde tak o agitáciu k referendu, ale skôr o konkrétny postoj a vyjadrenie k aktuálne masovo prezentovaným názorom hodnotám.
Узнать больше О Vyjadrenia o.Kuffu k témam súvisiacim s referendom »

Rodina je základ...

Rodina tvorí dôležitú súčasť života každého z nás. V prostredí rodiny sa delíme so svojimi radosťami, ale aj bolesťami a sme schopní prekonávať životné prekážky. Chráňme si ju, zveľaďujme a buďme si navzájom oporou.
Узнать больше О Rodina je základ... »
Показывается результатов: 201 - 205 из 261.
Предметов на странице 5
из 53

Odkazy na videá