Nie si tu náhodou! Ty si niekto!

Už teraz sa môžete tešiť na kapely ako Timothy, eSPé. Betel band, Godknows a špeciálny hosť Janko Buc! Mocný čas to bude!
Узнать больше О Nie si tu náhodou! Ty si niekto! »

Viac neba k nám!

"Otec náš, chcem viacej spoznať Teba! Ja túžim dnes, rukou sa dotknúť neba."
Узнать больше О Viac neba k nám! »

GKIOBK - prívesok? .. značka? .. alebo niečo viac?

Jeden nedávny rozhovor s kamarátom, ma donútil viac sa zamyslieť nad tým, čo vlastne znamená nosiť na krku KIOBK prívesok... ? Čo to znamená keď máš na sebe Mikinu Kiobk... ?
Узнать больше О GKIOBK - prívesok? .. značka? .. alebo niečo viac? »

Počúvaj Jeho hlas!

.. „No viete, môj Boh mi to povedal. To, že tu mám prísť a mám urobiť stojku na hlave .“ ...
Узнать больше О Počúvaj Jeho hlas! »

Musíš o Laminine povedať ľudom !

„Vieš čo? Musíš o Laminine povedať ľudom !“ „A čo. .poviem ľudom o Laminine a budú spasení? Alebo čo? „ „Proste ty tomu nerozumieš ! Musíš vidieť Laminin. Proste musíš ho vidieť ! „
Узнать больше О Musíš o Laminine povedať ľudom ! »

Godzone mi zmenil život!!

Keď tak nad tým teraz rozmýšľam, tak ešte takto nejako pred rokom som si žila život takého, podľa mňa, skvelého kresťana, ktorý chodí vždy v piatky, sviatky a nedele na sv. omšu, pravidelne na spoveď... Síce som cítila, že mi tieto veci v podstate „nič nedávajú“, ale nejako som nehľadala zmenu. Netúžila som po nej. Bola to taká moja zóna komfortu, v ktorej som bola spokojná. Sem - tam, tak raz za tri - štyri mesiace, som si šla zaspievať ku nám do mládežníckeho spevokolu. A to bolo asi tak všetko.
Узнать больше О Godzone mi zmenil život!! »

Nie si tu náhodou! Vieš to?? ...ja už áno! - svedectvo

Myšlienka, túžba, sen niečo zmeniť .Niečo urobiť inak . Predsa to takto u nás v Martine nemôže ostať! Bože, prosím, pošli niekoho, kto môže všetko zmeniť. Niekoho, kto začne konať ... Tieto slová mi chodili po rozume už veľmi dlhú dobu.. V tom čase som ale netušila, že Boh má už dávno na to vybraných ľudí. Čo bolo ale moje prekvapenie , keď som po dlhšom čase pochopila, že tým niekým mám byť JA!
Узнать больше О Nie si tu náhodou! Vieš to?? ...ja už áno! - svedectvo »

Šanca mladým! :))

Nezvyknem venovať čas reťazovým správam... ale táto ma teda zaujala!! A ešte keď viem o akú super vec, a Božie dielo sa jedná. Dajme mladým šancu zmeniť ich budúcnosť!!
Узнать больше О Šanca mladým! :)) »
Показывается результатов: 10.
Предметов на странице 25
из 1