Boh je v každom srdci rodiny

V sobotu 22.8.2015 si 96 ľudí zažilo mini-konferenciu V srdci rodiny zameranú na to, aby v našich rodinách mohol Boh pôsobiť naplno a byť skutočne v ich strede.
Узнать больше О Boh je v každom srdci rodiny »

V srdci rodiny

" V srdci rodiny " je minikonferencia s misionárkou Glóriou Gray, ktorá sa bude venovať téme manželstva a rodiny s Kristom v ich centre. Dotkne sa otázok ako sa modliť v manželstve a prečo sa nám nedarí spolu modliť , ako žiť v manželstve, keď iba jeden z nás je praktizujúci, ako používať duchovnú autoritu nad svojimi maloletými a dospelými deťmi, čo robiť, aby naše deti milovali Krista a čo...
Узнать больше О V srdci rodiny »
Показывается результатов: 2.

 

Registrácia je ukončená

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zaregistrovali a stihli tak do 17. augusta 2015. Kapacita prednáškovej haly vo farskej budove v Spišskej Belej je naplnená a tešíme sa na kvalitný čas. 

Rodiny s deťmi budeme kontaktovať pre upresnenie detailov ohľadom detskej služby a stravy.

Pozrite si program.

Obedy sme už zarezervovali na základe počtov z telefonickej alebo online registrácie. Obedy sa budú podávať v reštaurácii Belanská Vináreň. Občerstvenie bude zabezpečené po celý čas v budove fary.

Detská služba už tvorí indoor (samostatné miestnosti) aj outdoorové aktivity  (veľký farský dvor) pre 20 zaregistrovaných detičiek.

Miesto podujatia: