« Späť

KRESŤANSKÝ ČASOPIS PRE TÍNEDŽERKY - IN!

KRESŤANSKÝ ČASOPIS PRE TÍNEDŽERKY - IN!

Český mesačník IN! - dívčí svět, je kresťanská alternatíva komerčných dievčenských časopisov. Píše o vzťahoch, hudbe, móde a predstavuje zaujímavé osobnosti, nechýbajú ani články s duchovnou tematikou. Objednajte si ukážkové číslo zdarma! www.in.cz

Celoročné predplatné časopisu za 15,40 €.

Objednávky:  http://info.in.cz/#6

Užitočný darček pre vašu dospievajúcu dcéru či sestru.


http://www.in.cz

Predchádzajúci
Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
A pre chlapcov by niečo podobné nebolo?
Odoslané 11.10.2013 16:44.
Pro chlapce vychází měsíčník pro ministranty - Tarsicius - http://www.tarsicius.cz/
Odoslané 11.10.2013 19:51 ako reakcia na Eva Baranovičová.
Aj časopis YOU je tuším aj v slovenčine, je super pre oboch - píše tam veľa chlapcov, nie len o miništrovaní:o) ale o všetkom zo života - hudba, rôzne záujmy, šport škola, život vôbec.
Odoslané 12.10.2013 20:08.
Peťka, veľmi pekne ďakujem za túto reklamu! Hneď som časopis objednala pre moju najstaršiu dcéru k jej 13. narodkám! Vyzerá byť taký dobrý, ako bývala za mojich čias Čajka. Len škoda, že nie je v slovenčine (hoci moje deti nemajú s češtinou, vďaka českým rozprávkam, žiadny problém :o) ).
Odoslané 13.10.2013 20:33.
Děkuju za milá slova, opravdu si toho vážím. Na setkání mládeže R13 jsme byli i se stánkem IN! a mnoho lidí mluvilo o časopisu Čajka a o tom, že je škoda, že teď na Slovensku nic podobného nevychází. Věřím, že IN! bude aspoň částečnou náhradou a ani jazyk nebude takovým problémem.

Za devět let existence časopisu máme reakce od čtenářek, že je IN! udržel u víry v době, kdy začínaly mít spoustu pochybností a otázek (ohledně víry) a hledaly na ně odpovědi. Snažíme se o to, aby časopis byl takovou starší kamarádkou, která už odpovědi zná a snaží se pomoci.

S úctou a přáním pěkného dne
Petra, redaktorka
Odoslané 15.10.2013 14:42 ako reakcia na Jana Znášiková.