Položky so značkou odpustenie .

Drahé deti, aj dnes prichádzam medzi vás, aby som Vám dala to objatie nehy milosrdenstva Boha.


Koľkokrát klopem na vaše srdcia; ale vy ste roztržití, neviete rozpoznať hlas môjho Syna a ste, ako mnohí synovia a dcéry stratení!
Ďakujte mu, že mi dáva milosť byť medzi vami v týchto časoch milosti! Modlite sa, modlite sa, modlite sa, lebo, prostredníctvom modlitby, sa zamilujete stále viac do môjho Syna Ježiša!
Čítaj ďalej o Drahé deti, aj dnes prichádzam medzi vás, aby som Vám dala to objatie nehy milosrdenstva Boha. »

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Drahé deti, ako mama chcem Vám dať ochutnať milosrdenstvo, ktoré môj Syn živí pre každého z Vás, cez svoje odpustenie; avšak mnohí ešte nedokážu odpustiť; preto povzbudzujem všetkych Vás, aby ste sa viac približovali k Eucharistiám (Svätým Omšiam – poznámka prekladateľa); aby ste prosili a obsiahli pravé odpustenie.
Čítaj ďalej o Pochválený buď Ježiš Kristus! »

POSOLSTVO, KTORÉ DALA PANNA MÁRIA LELLOVI, 12. NOVEMBER 1987

„Drahé deti, aj dnes, Moja Upenlivá Prosba je: aby ste otvorili Vaše srdcia pre Moje Posolstvá! Neznechucujte sa, keď Vám opakujem stále tie isté slová; robím to preto, lebo Vaše srdcia sú ešte stále tvrdé a ešte stále niesú otvorené na prijatie Milosti, ktorú Vám Ježiš darúva Mojou prítomnosťou medzi Vami. Vždy Vás pozývam k modlitbe, lebo: je Mocnou Zbraňou proti pokušeniu a je Správnou...
Čítaj ďalej o POSOLSTVO, KTORÉ DALA PANNA MÁRIA LELLOVI, 12. NOVEMBER 1987 »

Ukrižovaný.

Čím viac upierate oči na Mňa, tým viac dobrota koná vo Vás! Čím viac budete s mojím Synom Ježišom, tým Viac nepriateľ nemôže vplývať na Vás!
Čítaj ďalej o Ukrižovaný. »

8. NÁVRAT DOMOV.

Za chyby sa platí a ja som ich horko platil. To mi pomohlo pochopiť, že Boh koná vážne. Po návrate domov, nebolo ľahké prekonať toto veľké sklamanie. Nemal som sily.  Jedine slová, ktoré som počul v mojom srdci, bola ozvena slov Panny Márie: “ Syn môj, keďže ma vidíš , budeš musieť veľa trpieť.“; to mi dávalo nádej do budúcna. Každý deň som chodieval do baziliky v Pompejách. Držal som...
Čítaj ďalej o 8. NÁVRAT DOMOV. »

POSOLSTVO PRE ĽUDSTVO DANÉ PANNOU MÁRIOU LELLOVI, 7. MAREC 2020

A Vám, ktorí ste mojími apoštolmi: ja na Vás prenesiem všetku materskú lásku, ktorú mám pre každého z Vás! ...pozývam Vás žiť všetky posolstvá, ktoré sú Vám darované, aby, vašim prostredníctvom, ostatní mohli poznať moju lásku!
Čítaj ďalej o POSOLSTVO PRE ĽUDSTVO DANÉ PANNOU MÁRIOU LELLOVI, 7. MAREC 2020 »
Ukazujem 7 výsledkov.
Položiek na stránku 50
z 1