História

Ukazujem 1 - 10 z 327 výsledkov.
Položiek na stránku 10
z 33

Oznamy

« Späť

20. nedeľa v cezročnom období

Liturgický kalendár:

Pondelok: Sv. Pia X., pápeža. Spomienka.

Utorok: Panny Márie Kráľovnej. Spomienka.

Štvrtok: Sv. BARTOLOMEJA, APOŠTOLA. Sviatok.

Sobota: Panny Márie v sobotu

Nedeľa: DVADSIATA PRVÁ NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ.

Trnavská arcidiecéza poriada spoločnú púť do Fatimy v termíne od 29. októbra do 1. novembra 2017.Všetky informácie o priebehu púte nájdete na priloženom plagáte. Prihlásiť sa môžete v sákristii. K prihláseniu sú potrebné osobné údaje:- Meno a priezvisko - Dátum narodenia - Miesto trvalého bydliska - Číslo dokladu, na ktorý bude účastník cestovať (môže byť aj občiansky preukaz) - telefonický kontakt.

23. 8. 2017 (STREDA) bude mať sv. omšu o 18:00 vo farskom kostole páter Jozef Vadekkel aj s duchovným programom, ktorého priebeh je na výveske.

Na budúcu nedeľu 27.8.2017 chcem (Jozef Gallovič, farár-dekan) poďakovať za 30 rokov kňazstva ďakovnou svätou omšou o 10:30 vo farskom kostole sv. CM za účasti zboru Coro laudamus, na ktorú vás srdečne pozývam a po nej aj na agapé do Pastoračného centra.

Oznamy pátrov jezuitov:

Pátri jezuiti pozývajú do predsiene Kaplnky Sedembolestnej Panny Márie k meditácii, v rámci ďalšieho pokračovania projektu Umenie Ducha – návrat súčasného umenia do chrámu. Od 12. augusta  je tu prezentované  dielo Daniely Čarnej s názvom: Ruky.  

 

Mgr. Jozef Gallovič

farár - dekan