História

Ukazujem 1 - 10 z 613 výsledkov.
Položiek na stránku 10
z 62

Oznamy

« Späť

28. nedeľa v cezročnom období "A" 2023

Liturgický kalendár

Utorok: sv. Ignáca Antiochijského, biskupa a mučeníka, spomienka
Streda: sv. Lukáša, evanjelistu, sviatok
Nedeľa: 29.nedeľa v období cez rok „A“ (Misijná nedeľa)

Oznamy

Pozývame na večernú modlitbu sv. ruženca pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou vo farskom kostole v piatok 20.10.2023 od 19:00 – 22:00 hod.

Prosíme členov SSV, aby si v sakristii farského kostola vyzdvihli podielové knihy a zaplatili členské na ďalší rok 10 EUR.

Dnes je zbierka na opravu okien na farskom kostole sv. Cyrila a Metoda. Úprimná vďaka a Pán Boh zaplať za milodary, ktoré obetujete na tento účel.

Na budúcu nedeľu je Misijná nedeľa. Pri sv. omšiach bude aj v našej farnosti zbierka na misie. Tento rok poputuje výťažok zbierky farnostiam a diecézam v africkom Benine. Za vaše milodary vyslovujeme vopred Pán Boh zaplať.

Spoločenstvo Tešiteľov Božského Srdca Ježišovho pozýva na sv. omšu vo farskom kostole sv. Cyrila a Metoda v sobotu 21.10.2023 o 9:30 hod.

Na 1. sv. prijímanie sa môžu prihlásiť žiaci 3. ročníka ZŠ, taktiež na birmovku sa môžu prihlásiť žiaci 8. a 9. ročníka ZŠ. Prihlášku si môžu vyzdvihnúť v sakristii alebo v škole od učiteľov náboženstva. Prihlásiť sa môžu i starší (žiaci na ZŠ, študenti na SŠ, dospelí), prihlášku si môžu vyzdvihnúť v sakristii farského kostola

Mgr. Marián Kolenčík
farár – dekan