Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará

Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

Farské oznamy na 28. nedeľu cez rok

Farské oznamy na 27. nedeľu cez rok

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

 

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

 
Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

Nedávno aktívni blogeri

Mária Stanislavová
Príspevky: 25
Hviezdičky: 64
Dátum: 12.1.2019
Adam Takáč
Príspevky: 24
Hviezdičky: 68
Dátum: 10.3.2018
Anna Högerová
Príspevky: 142
Hviezdičky: 226
Dátum: 13.10.2016
Jakub Senko
Príspevky: 1
Hviezdičky: 0
Dátum: 18.4.2016
Anna Högerová
Príspevky: 1
Hviezdičky: 0
Dátum: 1.3.2016

Blogy

« Späť

Boh v mojom živote!

Boh v mojom živote!

Naše spoločenstvo, Spoločenstvo Dobrého Pastiera zo Starej Ľubovne, sa uplynulý víkend (1.-3. marca) zúčastnilo svojej prvej tohtoročnej víkendovky na tému Boh v mojom živote...

Naše spoločenstvo, Spoločenstvo Dobrého Pastiera zo Starej Ľubovne, sa uplynulý víkend (1.-3. marca) zúčastnilo svojej prvej tohtoročnej víkendovky na tému Boh v mojom živote.

Spolu sa nás stretlo asi 40 účastníkov. Okrem dlhoročných členov spoločenstva sme mali medzi sebou aj nových ľudí, čo nás veľmi potešilo, keďže vidieť nových ľudí, ktorí chcú ísť za Bohom je vždy veľmi povzbudzujúce. Našu víkendovku sme mali netradične, prvýkrát, v Mlynčekoch pri Kežmarku. Už na prvý pohľad nás upútalo krásne prostredie Tatier.

Náš víkend bol vyplnený prednáškami, spolu boli 4, ďalej modlitbou, tento víkend bol veľmi zameraný na osobnú modlitbu, snažili sme sa jej venovať viac času, potom zdieľaním v malých skupinkách, kde sme sa rozprávali o tom, čo nás oslovilo a ako by sme chceli vo viere napredovať a samozrejme nesmel chýbať zábavný program, ktorý slúžil na to, aby sme sa navzájom lepšie spoznali a trošku si aj oddýchli. V prednáškach sa nám prihováral o. Dušan Lukáč z Rožňavskej diecézy. Ďakujeme mu za povzbudivé slová o modlitbe, hľadaní Boha a za svedectvo jeho života. Každý sa v jeho slovách mohol nájsť, keďže rozprával jednoduchým, voľným štýlom a používal veľa príkladov zo života.

Myslím si, že všetci sme odchádzali z víkendovky povzbudení a naplnení. Okrem dobrého programu, či už to boli prednášky, spoločné modlitby alebo dostatok času na osobnú modlitbu, bolo veľmi pozitívne to, že sme mohli spolu stráviť čas. Super program spojený s krásnym prostredím vytvoril veľmi dobrú atmosféru. Tešíme sa na ďalšiu spoločnú akciu a dole pod článkom pravdaže pripájame fotografie! smiley

napísala: Alžbeta Limáneková

 

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Teším sa z vášho spoločenstva a prajem vám kopec kreatívnych nápadov pri evanjelizácii.
Odoslané 8.3.2013 15:20.
Mám radosť z vašej akcieemoticon Isto prinesie bohaté požehnanieemoticon
Odoslané 9.3.2013 8:59.
Paci sa mi druha fotka emoticon emoticon najmladsi clen vikendovky.. Ktovi co si z toho pamata emoticon
Odoslané 9.3.2013 13:10.
určite si pamätá ako ju všetci obkukovali.. emoticon
Odoslané 9.3.2013 20:49 ako reakcia na Štefan Hrbček.