Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará

Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

 

 
 
 
 

Slovenskí biskupi pozývajú k modlitbám a pôstu za Ukrajinu

 

 

 

 

Úradné hodiny v dôležitých záležitostiach

pondelok – piatok: 9.00 – 11.00  13.30 – 15.00

Ostatné záležitosti prosíme kontaktovať telefonicky: 052/432 25 00 alebo emailom: stara_lubovna@kapitula.sk  Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

Správa o priebehu reštaurátorskej realizácie, použitý postup, technológia a
materiál.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

sv. prijímanie v nemocnici SLUZBY

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

 

Blogy

« Späť

Pátranie po nezvestnom

Stratil sa kostolník z Gánoviec, František Tkáč.

Milí spolufarníci,
 
rodina pána Tkáča z Gánoviec nás prosí o pomoc pri hľadaní nezvestného manžela, otca, priateľa a kostolníka pána Františka Tkáča, ktorý sa zúčastnil na svätej omši v nedeľu 30.8.2020 na Kláštorisku v Slovenskom raji, kde ho o 12:45 naposledy videli príbuzní a odvtedy ho niet. Pátranie bolo doposiaľ neúspešné. V Slovenskom raji nebol nájdený. Od nedele prešlo veľa času. Možno že sa niekde túla a hľadá pomoc. Teraz sa jeho vzhľad určite zmenil. Môže vyzerať ako nejaký bezdomovec, zabalený do deky, ktorú mal pri sebe, zarastený, špinavý. Môže sa čudne správať, byť zmätený. 
 
Pán František mal na sebe okrem oblečenia, ktoré je fotografii, hnedý ruksak a so sebou 2 trekové palice, čierne mokasíny, modré ponožky, na krku zlatú retiazku s dvoma krížikmi, poznávacími znakmi sú aj dve jazvy po operácii na bruchu a na boku. Má 73 rokov, 170 cm. 
 
 
Akékoľvek informácie v súvislosti s nezvestným pánom Františkom môžete volať na telefónne čísla: 0918 693125 alebo 0908 991249 alebo 158.
 
 
Nezvestného pána Františka a jeho rodinu môžeme zahrnúť aj do našich modlitieb.
 
Veľká vďaka za vašu pomoc a ústretovosť!