Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

Resurrexit, sicut dixit

Ježiš vstal, ako povedal

Farské oznamy na 5. veľkonočnú nedeľu

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

 

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

 
Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

Nedávno aktívni blogeri

Mária Stanislavová
Príspevky: 25
Hviezdičky: 64
Dátum: 12.1.2019
Adam Takáč
Príspevky: 24
Hviezdičky: 68
Dátum: 10.3.2018
Anna Högerová
Príspevky: 142
Hviezdičky: 226
Dátum: 13.10.2016
Jakub Senko
Príspevky: 1
Hviezdičky: 0
Dátum: 18.4.2016
Anna Högerová
Príspevky: 1
Hviezdičky: 0
Dátum: 1.3.2016

Blogy

« Späť

Vítanie nového kaplána

Na miesto kaplána Petra Lešňovského nastúpil do Starej Ľubovne Dominik Janky. Privítali sme ho dnes v kostole sv. Petra a Pavla.

Sv. omšu celebroval spolu s našim pánom dekanom Pavlom Lackom a pánom kaplánom Jozefom Marhefkom. Pri oltári nechýbali ani naši diakoni Tomáš a Filip a tiež aj bohoslovec Martin. 

Na konci sv. omše nechýbali slová privítania, príhovor a kytica od našich dvoch milých farníčiek, p. Janky Lukáčovej a p. Milky Chovanovej. 

Pán kaplán Dominik Janky, rodák z Ružomberka, pôsobil najskôr v Levoči ako školský kaplán, teraz v Starej Ľubovni vystriedal pána kaplána Petra Lešňovského, terajšieho farského administrátora v Liptovskej Teplej.

Želáme Vám, pán kaplán Dominik, veľa dobrých farníkov a veľa pekných dní prežitých v Božej milosti v našej Starej Ľubovni. 

 

FOTO: Mária Stanislavová

 

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Tak Dominik.. drz sa tam v SL.. prajem ti nech sa ti darii emoticon
Odoslané 8.7.2016 21:34.