Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará

Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

 

 
 
 
 

Slovenskí biskupi pozývajú k modlitbám a pôstu za Ukrajinu

 

 

 

 

Úradné hodiny v dôležitých záležitostiach

pondelok – piatok: 9.00 – 11.00  13.30 – 15.00

Ostatné záležitosti prosíme kontaktovať telefonicky: 052/432 25 00 alebo emailom: stara_lubovna@kapitula.sk  Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

Správa o priebehu reštaurátorskej realizácie, použitý postup, technológia a
materiál.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

sv. prijímanie v nemocnici SLUZBY

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

 

Blogy

« Späť

Zmeny kňazov vo farnosti

Dekrétom spišského diecézneho biskupa sa k 1. júlu mení pôsobenie pána kaplána Jozefa Marhefku a nastupuje ako kaplán do farnosti Liptovský Mikuláš.

 

S našou farnosťou sa pán kaplán Jozef rozlúči a my mu poďakujeme pri slávení svätých omší v nedeľu 28. júna v Kostole sv. Petra a Pavla o 10.30 a 16.00 a v Podsadku v pondelok 29. júna  o 17.00 a 18.30.

 

     Dekrétom spišského diecézneho biskupa sa k 1. júlu mení pôsobenie pána kaplána Andreja Adamčáka a nastupuje ako kaplán do farnosti Poprad - Juh.

 

S našou farnosťou sa pán kaplán Andrej rozlúči a my mu poďakujeme pri slávení svätých omší v nedeľu 28. júna v Podsadku o 9.00 a o 11.00 a v pondelok 29. júna v Kostole sv. Petra a Pavla o 17.00 a 18.30.

 

     Na ich miesto nastúpia ako kapláni dp. Lukáš Stolárik (kaplán v Okoličnom, pochádzajúci zo Spišskej Novej Vsi) a dp. Milan Lupták (kaplán v Liptovskom Mikuláši, pochádzajúci z Liptovských Sliačov). Nových pánov kaplánov privítame v našej farnosti v stredu 1. júla pri svätej omši v Kostole sv. Petra a Pavla o 17.00.