Dianie vo farnosti

« Späť

Farské oznamy 25. – 31. marca 2019

II. týždeň pôstneho obdobia, v piatok a v nedeľu sa môžeme v kostole zúčastniť na pobožnosti krížové cesty. Pravidelná eucharistická poklona od pondelka do štvrtka vždy od 18.00. V piatok a v sobotu bude na fare jarná zbierka šatstva. Počas víkendu sa posúva čas.

  • V našej farnosti máte možnosť pravidelnej eucharistickej poklony od 18.00 do 21.00, od pondelka do štvrtku. Poklona má každý deň od 19.30 do 20.00 spoločný program: v pondelok modlitba Taizé, v utorok modlitba vešpier, v stredu modlitba s gregoriánskou hudbou a vo štvrtok modlitba s čítaním Svätého písma. Všetci ste pozvaní.
  • Máme obdobie Veľkého pôstu. Je to požehnaný čas 40 dní na naše vnútorné očistenie. Všetkým sa odporúča živšia a bohatšia účasť na sv. omšiach. V piatky počas pôstu odporúčame dodržiavanie bezmäsitého dňa. Spovedáme vždy 30 min. pred každou sv. omšou.
  • Na budúcu nedeľu sa mení čas: posunieme si hodiny o 1 hod. dopredu.
  • Budúci piatok 15.00 - 19.00 a v sobotu 9.00 - 12.00 bude na fare jarná zbierka použitého šatstva. Je to príležitosť podeliť sa o ešte dobré a použiteľné veci, ktoré už nepotrebujeme.

Stiahnuť aktuálne farské oznamy 

 

 

Odkazy na videá