Dianie vo farnosti

Farské oznamy 23. - 29. december 2019

Je IV. adventný týždeň, po ňom týždeň narodenia Pána. Večerná eucharistická poklona počas vianočných sviatkov nebude. V stredu je prikázaný sviatok - Božie narodenie. Budúcu nedeľu bude sviatok Svätej rodiny, kedy si manželia budú môcť obnoviť svoj manželský sľub.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 23. - 29. december 2019 »

Farské oznamy 16. – 22. december 2019

Je III. adventný týždeň. Pokračuje pravidelná večerná poklona. Na fare prebieha predajná výstava náboženských kníh a predmetov.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 16. – 22. december 2019 »

Adventný koncert Tiché kúzlo Adventu

V Nedeľu 15.12. o 16.00 v našom kostole odznie adventný koncert Tiché kúzlo Adventu. Môžeme sa tešiť na ZUŠ Jozefa Kresánka, Komorný sláčikový orchester Junior, Detský spevácky zbor Margarétka a sólisti.
Čítaj ďalej o Adventný koncert Tiché kúzlo Adventu »

Farské oznamy 9. – 15. december 2019

Je II. adventný týždeň. Pravidelná eucharistická poklona bude od pondelka do štvrtka. V pondelok je prikázaný sviatok, sv. omše budú ráno a večer. V nedeľu odznie v kostole adventný koncert. Na fare prebieha predajná výstava náboženských kníh a predmetov. Spoločná svätá spoveď bude až nasledujúcu sobotu 21. decembra.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 9. – 15. december 2019 »

Advent - príprava na nadchádzajúce Vianoce

Nedeľou 1. decembra sa začalo adventné obdobie. Pripravujeme sa na slávenie vianočných sviatkov a k tomuto nám môžu pomôcť i zamyslenia na každý deň. Odporúčame Vám prihlásiť sa na odber týchto zamyslení, budete mať k dispozícii vždy aktuálnu myšlienku pre každý deň.
Čítaj ďalej o Advent - príprava na nadchádzajúce Vianoce »
Ukazujem 6 - 10 z 219 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 44

Odkazy na videá