« Späť

Viac neba k nám!

"Otec náš, chcem viacej spoznať Teba! Ja túžim dnes, rukou sa dotknúť neba."

Už pár mesiacov žijem Nebom. Neviem to nijako špeciálne vysvetliť, ale je to pre mňa úplne extravagantne strávený nadprirodzený čas. Čas s Ocom. Čas, kedy spoznávam nové veci, kedy sa učím kráčať viac bok po boku s Ním. Kedy sme pozemsky len ja a On a nadpozemsky je s nami celé nebo.

Viete, nebo je tak jednoduché! Funguje na úplne obyčajných princípoch. A my ho dokážeme tak veľmi skomplikovať. Všetko je o láske.  Boh nezničil raj! Len ho presunul bližšie k sebe.

Nedávno som počúvala prednášku, kde jeden pán rozprával o tom, ako veľmi chcel na vlastné oči uvidieť Boha. A keď Bo skutočne prišiel, nedokázal sa na neho ani len pozrieť.  Ale Boh nezabúda naše úprimne prosby, tak to jednoducho urobil iným spôsobom. Tak, že bol doslova vtiahnutý do neba. Pri rozprávaní o tomto zážitku, som ostala fakt v nemom úžase.

„Keď v nebi zakričíte Haleluja! Spustí to totálnu reťazovú reakciu, a Haleluja začne kričať celé nebo. Celé nebo oslavuje Boha. „

Keď my v piesni voláme Haleluja, veľa krát si neuvedomujeme čo to vlastne znamená.  To, že nespievame sami, že s nami spieva celé nebo. 

Celé nebo spieva Bohu aký je majestátny a mocný. Všetci kričia Haleluja! Oni to kričia! Nešepkajú si to sami pre seba. Oni vedia, že Boh ich počuje.  

Nikdy sa neprechvália! Nepríde im to ako niečo staromódne a robia to každý deň.  S takým istým nadšením. My mávame chvály raz za týždeň, možno niektorý viac  a veľa krát sa nám tam ani nechce ísť. Príde nám to ako zbytočne strávený čas, ale čas venovaný Bohu nie je nikdy zbytočný! Alebo si tam sadneme, a čakáme čo sa bude diať. Keď príde do miestnosti prezident, všetci sa postavia. Keď príde Boh, veľa ľudí si to ani nevšimne.. Veľakrát nerobíme nič pre to aby sme boli bližšie s Ním.

V nebi neriešia to, že sú moc starí, alebo moc mladí. Nekontrolujú či sa na nich niekto pozerá a ako budú vyzerať v jeho očiach. Sú zahľadení na Boha a to je pre nich to TOP! Vedia komu vzdávajú chválu.

Boh, v modlitbe  ktorú nám zanechal sám hovorí. Ako v nebi tak i na zemi. Takže to čo sa deje v nebi, sa ma diať aj na zemi. Obraz chvály neba má byť zrkadlom chvály zeme.  

Ja túžim stiahnuť aspoň kúsok neba na túto zem. Ale sama to nedokážem. Musíme sa spojiť ako jedna armáda „sťahovačov neba“. úplne nadprirodzenými spôsobmi. S bláznovstvom v srdci, ktoré patrí Bohu! Bez ohľadu na to, čo si kto myslí.

Nehovorím, že ja v tom dokonale kráčam, ale učím sa a verím, že sa budeme učiť spolu. God is God! A zaslúži si tú najkvalitnejšiu chválu akú mu dokážeme dať, nie nejaký odpad, ktorý nám ostal z celého týždňa. 

Let heaven come! ;)

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Palec hore!
Tak poďme do toho spoločne. :-)
+
Odoslané 15.6.2013 19:23.
Palec hore!
Tak poďme do toho spoločne. :-)
+
Odoslané 15.6.2013 19:23.