Článok

     Naša organizácia, Dom Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou.

     Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na https://gdpr.kbs.sk/

Blogy

Asi založíme FC Lomnička

V našom Komunitnom centre je futbal najobľúbenejším a najčastejším chlapčenským športom. Keďže máme iba jedno ihrisko, nie až také veľké, trochu sme si upravili niektoré pravidlá. Napríklad:
Čítaj ďalej o Asi založíme FC Lomnička »

Tvorivé dielne 2015

V roku 2015 máme znova možnosť objavovať a rozvíjať kreativitu našich detí a mládeže. Vo veľmi veľkej miere tomu pomohla finančná podpora Ministerstva kultúry Slovenskej republiky. Deti aj mládež sa pravidelne stretávajú pri tvorivých aktivitách, kde si okrem kreslenia, maľovania, vystrihovania, či modelovania z plastelíny, môžu vlastnými rukami vyrobiť krásne náramky, ozdoby...
Čítaj ďalej o Tvorivé dielne 2015 »

Návšteva predstavení Spišského divadla

V priebehu mesiacov jún až september 2015 sme vďaka finančnej podpore Ministerstva kultúry Slovenskej republiky, navštívili divadlo dvakrát, 25.6. 2015 a 28.9. 2015. Tento raz to bolo Spišské divadlo.
Čítaj ďalej o Návšteva predstavení Spišského divadla »

Zasa raz rozlúčka ...

Podporili sme zručností našich mladých – ich aktivitu, spoluprácu, zodpovednosť, talenty, organizačné schopnosti a schopnosť vedieť sa prezentovať, A VYŠLO TO!
Čítaj ďalej o Zasa raz rozlúčka ... »

Snažíme sa búrať vzájomné predsudky

Super akcia - odstraňovanie predsudkov minority a majority, prezentovanie zručnosti našich mladých v Rómskom dome na Campfeste.
Čítaj ďalej o Snažíme sa búrať vzájomné predsudky »

P15

Tento krát sme zamierili do Popradu, na celoslovenské stretnutie mládeže P15, ktoré bolo duchovnou prípravou na budúcoročné svetové stretnutie mládeže so svätým otcom v Krakove.
Čítaj ďalej o P15 »

Výlet so svätou Máriou Goretti

Päť prázdninových, slnečných dní sme strávili vo Važci, na pobyte s dievčatami a dobrovoľníčkami. Z Lomničky sme vybrali 20 dievčat od 9 – 13 rokov, ktoré počas roka chodili do centra na dievčenskú školu.
Čítaj ďalej o Výlet so svätou Máriou Goretti »

Letné tábory

Do Važca sme aj v lete roku 2015 opäť zavítali, natešení, že nás čakajú krásne dni plné spevu, zábavy, spoznávania vlastnej kultúry, tvorivých workshopov a zaujímavých prednášok, či aktivít. Nebolo by to možné bez finančnej podpory Úradu vlády Slovenskej republiky , programu Kultúra národnostných menšín 2015. V dňoch od 20. do 24.7. 2015 bolo DCVČ vo Važci vyhradené pre...
Čítaj ďalej o Letné tábory »

Deň otvorených kláštorov

V rámci roka zasväteného života a dňa otvorených kláštorov sme dostali pozvanie od bratov redemptoristov z Podolínca, aby sme využili jeden kútik v átriu ich kláštora.
Čítaj ďalej o Deň otvorených kláštorov »

Nikdy sa nevzdávaj

„ ... Maloverný, prečo si zapochyboval?“ Túto vetu nám Ježiš hovorí vždy, keď sa nám zdá, že veci nejdú podľa našich predstáv, keď vietor i okolnosti života fúkajú proti nám, keď prehrávame...
Čítaj ďalej o Nikdy sa nevzdávaj »
Ukazujem 11 - 20 z 26 výsledkov.
Položiek na stránku 10
z 3