Komentáre - príspevky

Dúfam, že sa tu postupne rozvinie plodná diskusia. Môžete diskutovať o čomkoľvek.
Nové témy môžu zakladať len členovia komunity Maminy, ale všetci zaregistrovaní na MK by mali mať možnosť odpovedať. (ak je to nastavené inak, prosím informujte ma, aby som to opravila).

Ak by ste potrebovali novú kategóriu, rada založím.
Odoslané 26.6.2012 15:30.
Dakujem Evicka! Vyborny napad! Vzacna stranka :0)
Odoslané 11.9.2012 10:22 ako reakcia na Eva Baranovičová.
Biblické obrázky na: http://www.kristus.sk/omalovanky/
Odoslané 19.7.2013 22:04.

Diskusné skupiny

Kombinovaný pohľad Plochý pohľad Stromový pohľad
Diskusie [ Predchádzajúci | Ďalej ]
Prepínač
Prázdniny
aktivity deti leto prázdniny
Odpoveď
29.6.2012 22:08
Detičky, žiaci aj študenti dnes dostali vysvedčenie a teraz si môžeme s chuťou užívať letné prázdniny. Pre rodičov to možno znamená viac sa namáhať, aby sme deťom zabezpečili dobrý program, alebo aspoň stráženie (prítomnosť dospelého, keďže nemusíme mať dosť dovolenky).

Ako budete tráviť prázdniny vy? Alebo ako ste ich trávili, kým boli vaše deti školo-(škôlko-)povinné? Prípadne...
Podeľte sa. Nech všetci načerpáme skúsenosti, poučenie alebo/a potešenie.

Potešia ma dlhodobejšie plány / nápady, ale aj maličkosti, ktoré sa dajú zaradiť niekde do letného programu.

Teším sa na vaše príspevky a želám vám radostné leto!

RE: Prázdniny
Odpoveď
29.6.2012 22:17 ako reakcia na Eva Baranovičová.
Pre inšpiráciu vám ukážem nápad, ktorý ma oslovil na internete. Aj keď si nie som istá, či ho stihneme už toto leto zrealizovať.
Summertime plan
Deti si môžu rôznymi aktivitami (ktoré chcú rodičia podporovať - hry v prírode, spolupráca so súrodencami, čítanie kníh...) získať "kupóny" na veci, ktoré deti chcú (sladkosti, hra s rodičom, počítač/tv, lístky na kolotoče...).
Summer-bingo
Aby sa nesnažili získavať kupóny stále tou istou "najľahšou" aktivitou, ďalší rok mamička vymyslela "letné bingo". Žiadané aktivity zoradila do tabuľky a deti získajú odmenu až vtedy, keď vyplnia riadok, stĺpec, alebo uhlopriečku.


PS: Ak by vám nešlo pridávať príspevky (reagovať), dajte mi prosím vedieť. Ešte si nie som istá, ako treba nastaviť právomoci.