« Späť

Niečo sa deje s KALIM?

Niečo sa deje s KALIM?

Raz mi jeden birmovanec poslal album od speváka KALI, aby som si ho vypočul a musím povedať, že to bolo hrozné počúvanie.

 (Pozri o tom blog: Kto počúva Rytmus, Kali - KATASTROFA.)  Vtedy by som si iste nepomyslel, že niekedy budem zdieľať niektorú pieseň od tohto speváka a teraz to tak robím - ponúkam vám na zamyslenie túto jeho pieseň. (Odkaz je na konci.)

Koncom júna sa nám podarilo náhodou s KALIM stretnúť, keď sme boli s diakonmi pri Oravskej priehrade a on tam natáčal svoj klip. Už vtedy hovoril o tom, že mu je ľúto, to zlé, čo v živote urobil a je si vedomý toho, že niektoré jeho piesne majú zlý vplyv na jeho fanúšikov. Hovoril tiež o svojej mame, ktorej je venovaná aj táto pieseň, že sa vtedy, keď zomrela, hneval na celý svet, na Boha. Aj preto bola jeho tvorba taká, aká bola. No hovoril aj o tom, ako sa mení jeho pohľad na svet a na život. Dúfam, že aj táto pieseň ukazuje to - ktorým smerom sa KALI vyberá. Želám mu, aby vytrval na tej ceste a dúfam, že pohne k zamysleniu a povzbudí aj ďalších hľadajúcich a že jeho nasledujúca tvorba bude veľkým povzbudením pre jeho fanúšikov. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9l6sbfQ0veA

 

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
+. Vďaka otec Martin. Takéto svedectvá dávajú silu aj nám matkám.
Odoslané 16.10.2016 18:54.