Entries with tag fatima .

Mystický život pápeža Františka, kňazov, rehoľníkov a lajkov.

Pri príležitosti vianočného priania zamestnancom kúrie, pápež František prispel k vyplneniu medzery vo formácii mnohých kňazov, rehoľníkov a lajkov.
Read More About Mystický život pápeža Františka, kňazov, rehoľníkov a lajkov. »

Smrť, súd, peklo, očistec, raj.

Slová svätého Jána Pavla II. zo svojej knihy : Mladí dnes sú zmätení, netúžia po svätosti, neusilujú sa o svätosť, lebo kazateľia, katechisti, vychovávatelia prestali hroziť peklom. Svätá Katarína Janovská učí, že raj je otvorený všetkým. Duša sa ocitne pred Bohom, a, v Bohu, vidí seba a svoje hriechy. Duša sa rozhodne sama, že či sa hodí do očistca, alebo do pekla. Málo duší ide priamo do raja. Páter Pio povedal: Je pravdou, že sme hriešnici, nato, aby sme vstúpili do raja, treba byť nepoškvrnení, bez najmenšej škvrny, žiariť, ako slnko. Panna Mária vo Fatime povedala, že mnohé duše idú do zatratenia. To je obsah prvého fatimského tajomstva.
Read More About Smrť, súd, peklo, očistec, raj. »

PÁTER PIO A SVOJA DUCHOVNÁ DCÉRA CLEONICE MORCALDI. ZÁVER.

"Povedz mi niečo!" - Buď štedrejšia k Pánovi Ježišovi! "Ukážte mi príklad štedrosti!" - Kde je viac obety, tam je viac štedrosti. "Úpenlivo vás prosím, neposielajte ma do zatratenia!" - S Božou milosťou, nepôjdeš tam ani ty a ani ja. https://e-serafin.pl/moje-zycie-w-bliskosci-ojca-pio-tajemny-dziennik,3,6806,3513 ...
Read More About PÁTER PIO A SVOJA DUCHOVNÁ DCÉRA CLEONICE MORCALDI. ZÁVER. »

Svedectvo kňaza.

'Bol som v San Giovanni Rotondo ešte, ako seminarista. Pred Druhou Svetovou Vojnou. Čakal som, že tam stretnem druhého svätého Františka, ocitol som sa v prítomnosti Ježiša Krista. Keby sa Ježiš Kristus narodil v tejto dobe, žil by rovnako, ako Páter Pio. Keď som sa vrátil do seminára, s nadšením som začal rozprávať o tom, čo som videl. Prenasledovania na seba nenechali čakať.' Don...
Read More About Svedectvo kňaza. »

PÁTER PIO A SVOJA DUCHOVNÁ DCÉRA CLEONICE MORCALDI. POKRAČOVANIE

"Otče, prečo Ježiš povedal Márii Magdaléne: Nedotýkaj sa ma?" - Aby žila z viery. "Prečo? Nemala vieru?" - Áno. Bola však v začiatkoch. Pamätáš si, keď povedala: Pane, keby si bol tu, môj brat by nebol zomrel. Ako keby na diaľku ho nemohol uzdraviť. Avšak, počujme stotníka, čo hovorí: Pane, nechoď do môjho domu. Neznepokojuj sa! Povedz však iba slovo a môj sluha uzdravie. To je viera!
Read More About PÁTER PIO A SVOJA DUCHOVNÁ DCÉRA CLEONICE MORCALDI. POKRAČOVANIE »

Páter Pio a svoja duchovná dcéra Cleonice Morcaldi.

"V kostole sa niekedy rozprávam s priateľkou o svätých záležitostiach." - V kostole sa treba rozprávať s Bohom!
Read More About Páter Pio a svoja duchovná dcéra Cleonice Morcaldi. »
Showing 7 results.
Items per Page 50
of 1