Krátko o Vašom modltitbovom úmysle, napr: Uzdravenie manžela.
 

Tu napíšte viac o dôvode modlitby, aby Vám ostatní mohli lepšie porozumieť.
 
 

Pre ostatných, aby vedeli, ako Vás osloviť v modlitbe.
 

Na túto E-mailovú adresu Vám bude odoslaný email, ktorý obsahuje odkaz potrebný na overenie Vašej totožnosti.
Zároveň, na tento E-mail Vám budú doručené oznámenia, keď sa za Vás niekto pomodlí, alebo napíše.
Zaregistrujte sa, registrovaní členovia už nemusia postupovať overovanie.
 
  Chcem byť informovaný, keď sa niekto za mňa pomodlí, alebo napíše reakciu
 
     Zrušiť
3
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

ZA MANŽELSTVO
JB

Odoslané 30/11/2020 15:34.

Prosím o modlitbu za záchranu nášho manželstva, aby mi manželka odpustila roky nevšímavosti a sebectva. Ľutujem, že som roky nevidel a nepočul. Bože, prosím ťa obnov v mojej milovanej manželke vieru. Odovzdávam ti do tvojich rúk pane celé naše manželstvo. Nebojím sa, lebo za ochrancu som si zvolil Najvyššieho, v tebe mám dôveru Bože môj, ty ma vyslišíš a budeš pri mne v súžení. Daj nám pane požehnané manželstvo, plné lásky a pokoja.

4
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

Modlitba za dobrú prácu, nové bývanie a Božie požehnanie
Daniela

Odoslané 30/11/2020 12:48.

Chcem Vás veľmi poprosiť o modlitby za nájdenie dobrej práce, nové bývanie a Božie požehnanie v mojom živote. Nech ma Duch Svätý naplní svojou milosťou a nech sa Pán Boh oslávi v mojom živote. Amen. Nech Vás Boh žehná za Vaše modlitby

4
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

Obnovenie vzťahu s deťmi a zverenie do osobnej starostlivosti
Túžiaca mama

Odoslané 30/11/2020 12:40.

Z celého srdca Vám ďakujem za všetky Vaše modlitby veľmi mi pomáhajú a naďalej prosím o Vaše modlitby venované na tento úmysel. Manžel mi veľmi ubližoval takže sa rozvádzame. Vyhadzoval ma z domu tak som odišla. Bráni mi v kontakte s deťmi, očkuje ich klamstvami proti mne. Nechce ma vyplatiť zo spoločného majetku.Nikdy som nechcela rozvod, ale teraz zisťujem, že manžel sa nebál klamať aj pred Bohom. Vstupoval do manželstva s klamstvom. Ďakujem, Boh Vás žehnaj.

6
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

Zdravie pre synov
Tinka

Odoslané 30/11/2020 11:16.

Chcem Vás poprosiť od srdca za zdravie mojich synov. Marko mal po narodení slabé krvácanie do mozgu, narodil sa predčasne. Má problémy s orientáciou v priestore, potrebuje doprovod. Aby mu Pán Ježiš dal silu zvládať školské povinnosti. Panna Máriu prosím o ochranu , aby nespadol, aby ho sprevádzala na každom kroku, pri nástupe a výstupe do trolejbusu. Za môjho druhého syna Damiána prosím o jeho zdravie, aj psychické, aby mu Pán Ježiš daroval do srdiečka pokoj a odstránil nervozitu. Chcem požiadať o modlitby, ale aj svätú omšu, ak je to možné. Pane, Ty si niesol naše hriechy, ale aj naše choroby, prosím Ťa uzdrav všetkých, ktorí Ťa v tomto spoločenstve prosia. Pán Boh zaplať za Vaše modlitbičky.

8
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

Za obrátenie syna
Mama

Odoslané 29/11/2020 21:19.

Úvodom sa chcem poďakovať za každú jednu modlitbičku od srdca, úprimnú, aj omšu, ak by to bolo možné za môjho syna, ktorý sa zľakol manželstva a po 7 rokoch odišiel od snúbenice zo svojho bytu na ktorý majú hypotéku do podnájmu ku kolegyni z práce, asi sa zbláznil, neviem si to vysvetliť, či to bol skrat, alebo poblúznenie, už sa chcel viackrát vrátiť, ale nemá silu to urobiť, prosím o Boží dotyk, aby sa vrátil späť, lebo bude neskoro, už to trvá 9 mesiacov, čím dlhšie, tým horšie, neprijíma žiadne rozumné argumenty, neviem ako mu pomôcť, nech zasiahne Božia sila, lebo si zničí život, prosím v čase adventnom pred Vianocami, aby Boh zasiahol do jeho života a obmäkčil jeho srdce, zažil Boží dotyk a pravú vieru pred Vianocami, aby sa spamätal. PBZ.

7
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

Uzdravenie z nečistoty
Nika

Odoslané 29/11/2020 20:05.

Prosím o uzdravuje a vykúpenie z hriechu nečistoty, ktorý trvá už 4roky.

9
Prosím prihláste sa aby ste mohli pripočítať modlitbu.

"Choru" rodinu
Sestra a svagrina

Odoslané 28/11/2020 22:12.

Prosim o modlitbu za rodinu mojho brata, jeho manzelky a syna, ktori si nevedia najst k sebe cestu navzajom. Prosim Pane za silu pre nich bojovat za manzelstvo a rodicovstvo a najst cestu spät a obmäkcit ich srdcia. Kiež by si dokazali povedat nieco pekne a povzbudzujuce navzajom. DAKUJEM

Ukazujem 1 - 20 z 2 938 výsledkov.
z 147

Modliť sa za seba navzájom znamená pomáhať niesť si vzájomne bremená, ktoré sú pre nás ťažké.

Stena modlitieb umožňuje poprosiť o modlitbu i anonymne, čím umožňuje každému vyjadriť svoj osobný citlivý úmysel.

Ak bol modlibový úmysel vypočutý, napíšte o tom svedectvo, nezabúdajme na vďačnosť. 

Svedectvá

Ak je už modlitbový úmysel neaktuálny, prosíme, aby ste ho odstránili.

Povzbudiť ľudí prosiacich o modlitbu môžete i pridaním komentára s osobnou skúsenosťou, citátom z Božieho Slova, či krátkou modlitbou.

Za úmysly na modlitbovej stene sú slúžené aj sväté omše. Chceme sa veľmi poďakovať kňazom za túto službu a sprostredkované Božie milosti. Zároveň pozývame aj ďalších kňazov. Ak ste kňaz a môžete obetovať sv. omšu na tieto úmysly, dajte nám vedieť na info@mojakomunita.sk

Moja Komunita si vyhradzuje právo na odstránenie nevhodných príspevkov. 

Nevhodné príspevky môžete nahlásiť administrátorom alebo na info@mojakomunita.sk