Svedectvá z modlitbovej steny

Modlitba za uzdravenie tela i duše (2.11.2015)

Vďaka Bohu i všetkým Vám,čo Ste sa zapojili do modlitieb za uzdravenie ocka. Je po operácii a vyzerá to nádejne. Pán Boh zaplať !
Bohu známy

Modlitba za rodinu (16.10.2015)

Ďakujem za Vaše modlitby.Boh je mocný a vypočuje naše prosby.Manžel od nás odišiel,našiel si inu a popritom strašne vela pil.Po Silvestri strávenom v modlitbe s detmi na Marianskej Hore sa vrátil a prestal aj s alkoholom.Ďakujem všetkým kňazom,priatelom i neznamym.Ale najviac ďakujem Bohu a milovanej Panne Márii.
Tina

Bolesť (8.10.2015)

Dakujem za modlitby, velmi tuzim cestovat a roky som cestovala z prace na pracovne cesty. Kedze moj zamestnavatel a majitel firmy v jednej osobe bedostal na pracovnych cestach so mnou co chcel- sex tak ma jednoducho nahradil mladymi, a na mna nakydal a kyda kolko moze.Trpim velmi, no vdaka Vasim modlitbam zacal cestovat moj manzel pracovne. Niesu to exoticke destinacie, no som vdacna Bohu, pretoze ideme cela rodina a ja sa nemusim bat, ci nahodou nerozzurim majitela firmy, ktory mi plati cestu nejakym slovom o manzelovi ci usmevom s nevinnym podakovanim nejakemu chlapovi pocas pracovnej cesty z ktoreho som vzdy mala peklo.Vdaka Vam.
Majka

Uzdravenie maminy (7.10.2015)

Pán Boh zaplať všetkým, ktorí zahrnuli moju maminu do svojich modlitieb. Výsledky po ožiaroch sa upravili a stav sa stabilizoval, mamina sa cíti dobre a aj touto cestou ďakuje za vaše modlitby, ktoré jej v najťažších chvíľach veľmi pomohli . Ďakujeme.
Marianna

ZA UZDRAVENIE NÁŠHO DRUHÉHO SYNČEKA, KTORÝ SA NÁM MÁ NARODIŤ ZAČIATKOM FEBRUÁRA (20.8.2015)

Aj keď po 6tich mesiacoch, ale s o to väčšou vierou, nádejou a láskou by sme chceli poďakovať za všetky modlitby a prosby, ktoré boli vyslovené na úmysel bezproblémového narodenia nášho druhého synčeka Lukáška. Pôrod bol nakoniec bez komplikácií, pre veľkosť nášho chlapčeka to bol cisársky rez. Obličky má v poriadku :-), čo sme sa dozvedeli po testoch po 5 mesiacoch (júl), menšia operácia bude ale nutná v inej súvisiacej veci. Pohľad do veselých očí Lukáška je darom, jeho a každý život je zázrakom, ktorým nás náš Ocko obdarúva a zároveň pokoruje! AMDG
Branislav Pavlovič

Pokoj mysle (6.6.2015)

Ďakujem vám všetkým za vaše modlitby. Hneď na druhý deň sa mi sčasti uľavilo a odvtedy sa veci zlepšujú. Aj moja mamka je už kúsok veselšia, ako bola predtým.
Zuzka

PROSBA ZA BUDÚCU MAMINU A JEJ DIEŤATKO (10.5.2015)

Všetkým Vám ďakujem za modlitby za moju sestru a jej dieťatko.4.5.2015 sa jej narodil zdravý chlapček.Obaja sú v poriadku.
sestra

Ľudmilku /marec 2015/

Veľké ďakujem všetkým, ktorí sa za posledné dni modlili za moju dcéru Ľudmilku. Posledné dni sme stretávali len samých dobrých ľudí, to nebola náhoda, to bolo Božie riadenie. Skutočnosť predčila moje predstavy, očakávania... Proste a dostane od Pána dary, o ktorých ani nesnívate, ba ešte viac. Vďaka Ti Bože, vďaka i Tebe Sedembolestná Panna Mária, vďake sv. Júda Tadeáš, vďaka sv.Ján Pavol II za vaše príhovory. Prosím Boha, aby som mala možnosť vrátiť aspoň časť z tej dobroty iným ľudom, ktorí sa ocitnú v núdzi.
Mária

Moja rodina (7.3. 2015)

Ďakujem za modlitby. Brat bol hospitalizovaný v nemocnici a v pondelok ho mali dať na ďalšie oddelenie, ale nakoniec ho v pondelok pustili domov - lebo sa mu stav výrazne zlepšil. Ešte bojujeme s nejakými ťažkosťami (rodinné vzťahy...), ale som Pánovi vďačná za to, že táto zdravotná stránka sa posunula dopredu... Ďakujem za modlitby.
Romanka

Modlitba za Natašu (5.11.2014)

3.11.2014 Nataša požila nejaké tabletky. Rozšírila sa za ňu modlitba. Dnes, 5.11.2014 som dostala správu, že sa vyspovedala a sa modlí... Vďaka veľkej lásky Pána Boha a vďaka vám všetkým, ktorí ste sa pripojili k modlitbe za Natašu.
Anna Václavová

Požehnanie vzťahov (11.8.2014)

Ďakujem za všetky modlitby časť už bola vypočutá.Pán sa postaral o navrátenie vzťahov otec a dcéry.Prosím o modlitby ďalej.Chvála Ti Pane.
Evelína

Prácu pre brata (28.5.2014)

asi mesiac som tu prosila o vymodlenie prace pre brata , teraz ju ma vdaka panovi.

Za moj krásny dlhoročný vzťah v ťažkých časoch (20.5.2014)

Dakujem vám všetkým za modlitbovu oporu vo chvílach bezradnosti. Pán ku mne počas toho, ako mi chodili maily, ze sa modlite, hovoril tak konkrétne.Dával mi konkrétne odpovede z Písma, čo odo mňa chce, hoci mi niektoré veci boli spočiatku cudzie, najmä v srdci. Ale nakoplo ma to k modlitbe, aby sa mi tieto slová ukotvili v srdci a ja som stála pevne za svojím slovom. Sla som na spoved a vsetko som povedala svojmu spovedníkovi.Navrhol mi, ze za mna obetuje svätu omsu s kontrétnym umyslom .Boh je nesmierne mocný a taký nežný:-) začali prichadzať situácie, kedy som si v komunikácii so snúbencom spätne uvedomila, aké veľké kroky pre mňa vo svojom živote urobil a zmätok u mna sa zacal vyjasnovat. konkrétne som mu pomenovala, co postupne zabijalo nás skvelý vztah- slovo, reakcia,rozhodnutie. Bolo neuveritelne ako to zo mna slo a s akou trpezlivostiu a laskou pocuval a odpovedal. Zistila som, ze moju dušu vzdy opatrne skumal a pozoroval. V rozhovore za mna dokoncoval myslienky....zasla som, aký vzácny čas! Aj teraz, pomedzi školsko-pracovný frmol ma Boh oslovuje jednoduchými a 100%nými pravdami, co treba robit dalej a co nie. Ešte je to akoby v začiatkoch niecoho noveho, tak som opatrná, ale s Ním a jeho slovom pomaly kráčam po vode ako po pevnine :-D ´DAKUJEM VÁM Z UPRIMNOSTI SRDCA ZA MODLITBY ! Nech Vás zehná Pán + Krásny deň, v ktorom mozme pre Neho niečím poslúžit. 
Veronika

Zomierajuci Henrich (20.3.2014)

PBJK. na stenu modlitieb som dala viac umyslov.jeden z nich bol za zomierajuceho Henricha.po styroch dnoch si ho Pan povolal .bolo to v sobotu .urcite mu bola nas pomoci MATKA BOZIA. zomrel v pokoji a v Bozom milosrdrnstve.Vdaka Ti Jezisu ze si mu nebol sudcom ale Spasitelom. PanBoh zaplat za modlitby

za milosť pokánia, sviatosť zmierenia (17.3.2014)

Milí bratia a sestry, ďakujem za vaše modlitby, v sobotu bol môj manžel na spovedi  / takmer po štyroch rokoch/ a v nedeľu na sv. prijímaní. Preto teraz spolu so žalmistom volám: 

Veľa zázrakov si urobil, Pane, Bože môj,

a v tvojich zámeroch s nami, kto sa ti vyrovná?

Aj keby som ich chcel rozhlásiť a vyrozprávať všetky, 

toľko ich je, že sa nedajú spočítať. (Magdaléna)

MOdlitba za operovaného syna (6.3.2014)

Dakujeme všetkým, ktorí sa pomodlili za nášho 4-ročného syna, ktorý bol operovaný 21. 1 2014, bolo to pre neho ťažké, ale už je to vdaka Bohu lepšie, dúfajme, že sa jeho problém už nebude opakovať, ako sa to občas stáva. Sila modlitby je úžasná, zase sa mi to potvrdilo. Dakujeme ešte raz za čas, ktorí ste nám obetovali. Sama by som to asi nezvládla tak dobre. (mama)

Modlitba za moju kamarátku (27.1.2014)

Bol obyčajný decembrový deň. Prišla som do školy a všetko prebiehalo v pohode, až do vtedy keď mi oznámili že moja kamarátka je v nemocnici. Prve som mala obavy no potom som si povedala že ona má veľkú podporu v nebi, že to zvládne. A nejako som sa tým nezaoberala. Deň pokračoval ďalej, no potom mi večer z nemocnice zavolala. Opýtala sa ma či viem čo sa stalo a ja ako najväčšia hrdinka som povedala že viem a že ma to mrzí no cítila som že to nebolo úprimné... Lenže po pár minútach mi začala hovoriť ako ju všetko bolí, že sa nemôže ani postaviť na nohy, že chce veľmi plakať ale nemôže. A vtedy som to proste začala prežívať s ňou, lenže som nepociťovala bolesť na tele ale na duši. Neskôr som počula ako jej doktorky pichali injekcie, ako trpí a vtedy som už plakala aj ja. Modlila som sa a prosila som Boha aby bolesti odstúpili, aby sa vyzdravela a aby sa čo najskôr vrátila domov. Potom som aj napísala na Modlitbovú stenu na tejto stránke o pomoc. A tak prešli dni a ja som každý deň počula väčšiu radosť, novú nádej v jej hlase. Vedela som že Boh ju neopustil ani na sekundu a že modlitby všetkých ľudí ktorý ju aj keď vôbec nepoznali zabrali! Teraz už je doma a ja sa teším z každého jej úsmevu, dobrej rady a jej prítomnosti ktorú mi daruje. Ďakujem Bohu že je zdravá a že môže robiť nie len mňa ale aj všetkých ľudí naokolo šťastnými. :) (Monika)

 

Uzdravenie mamky (23.1.2014)

Prosila som za mamku, ktorá mala zhubný nález na maternici a čakala ju dôležitá operácia. Včera prišli výsledky. Histológia ukázala, že rakovina neprerástla do okolia. Chvála Bohu!

Modlitba za syna (23.1.2014)

Dakujeme všetkým, ktorí si našli čas a pomodlili sa za nášho 4-ročného syna pred operáciou. Ešte má stále bolesti, bez plaču to nejde, ale snád dá Boh, že to bude lepšie a jeho problém sa už nebude opakovať. Také malé deti ešte nevedia tolerovať bolesť. (mama)

MOdlitba za moju kamarátku (22.1.2014)

Bol obyčajný decembrový deň. Všetko bolo tak ako malo, až do vtedy, keď som sa dozvedela že moja kamarátka je v nemocnici. Prvé momenty boli len samé otázky a potom neskôr že sa z toho aj tak dostane. Občas som si na to spomenula ale nerozmýšľala som veľmi o tom pretože som vedela že má veľkú podporu v nebi... No potom mi večer zavolala. Prve sa ma opýtala že či viem čo sa stalo. A ja ako najväčšia hrdinka som povedala že o všetkom viem a aby sa nepovedalo povedala som jej že mi je to veľmi ľúto. Lenže keď mi začala o jej probléme rozprávať viac a ja som ako keby začala cítiť bolesť (v mojom prípade bolesť duše) bolo mi veľmi smutno. Len som ju počula ako veľmi chcela plakať ale nemôže, že sa nemôže ani postaviť na nohy, že ju všetko bolí a že už nevládze. V tej chvíli som nevedela čo mám robiť. Modlila som sa, prosila Boha o pomoc... Pozerala som sa von oknom a počúvala ju ako jej doktori v bolestiach pichajú injekcie, ako ju to veľmi boli, ako trpí. Neskôr som sa aj odhodlala napísať na Modlitbovú nástenku na tejto stránke a naďalej som sa modlila aj ja. Keďže som ju nemohla ísť navštíviť ani jej lekársky pomôcť vedela som čo aspoň musím urobiť. A preto stále keď mi volala z nemocnice snažila som sa jej byť oporou. Snažila som sa ju odpútať aspoň na malú chvíľu od toho čo sa jej stalo, kde je. Prešli dni a ja som každý jeden deň počula v jej hlase stále väčšiu radosť. Po čase sa uzdravila, prišla domov a ja som neskutočne ďakovala Bohu za to že je opäť zdravá a že je doma. A chcem sa aj poďakovať Vám všetkým ktorí ste sa spolu so mnou a jej rodinou za ňu modlili. Bohu Vďaka! (Monika)

Za stratenú vnučku (29.11.2013)

Ďakujem za modlitby o  stratenú Katku, ktorá pred dvoma rokmi zmizla bez stopy z domu a aj medzinárodná polícia mala dosť práce......

Vrátila sa koncom októbra s ročným dieťatkom od druha, s ktorým odišla do cudziny. Ďakujem

Spása (17.11.2013)

Všetko sa to začalo v 1.Ročníku na SOŠ.Bola jar.My sme ako prváci mali ísť na učelové cvičenie..No čo tam také veci.Sme s kamarátmi utiekli.Išli sme k daľšiemu na byt.Opili sme sa.Bolo málo alkoholu.Peniaze neboli.Išli sme do ****ej kde sme ukradli jednu fľašu vodky.Super nie?Ano na začiatku super.Aj tá sa vypila.Zistili sme,že je stále málo.Tak som sa odhodlal a išiel som po tú istú poviem vám aká odvaha to bola už cca s 1,5promile ísť kradnúť.Zobral som ju do vaku.Lenže ako som prechádzal pokladnou zobrala ma pokladníčka..prehliadka a podobne.Klamal som,aby som sa uchránil..Nepomohlo.Utiekol som..Všetko sa dozvedela moja mamina.Ktorá tam išla pár minút ako sa to stalo...Jej reakcia bola taká,že ma zbila.Mala na to právo..Povedala to môjmu veľkému kamošovi ktorý je diakon v Čadci.Ten mi chcel pomôcť.Dohodol sa s rodičmi.Vyhodili ma z domu.Ja som nič netušil.Išiel som s ním na Duchovnú obnovu na Oravu.... Nekomunikovali sme spolu..Nahnevaný som bol sám na seba.On sa za mňa modlil TRI DNI.(Piatok,Sobota,Nedeľa) Rozprávali sme sa každý večer počas dvoch nocí asi tri hodiny..Veci mi ujasnil.Povedal,mi,že nechce stratiť kamoša a chce aby som bol super hudobník.V tú noc som nespal.Modlil som sa.Držal mobil v ruke a čakal na telefonat,ktorý neprichádzal..No nakoniec som cítil horce pohladenie na pleci...Začal som plakať.Netušil som,čo to je.Volal som na kamoša.A povedal.Prišiel Ťa pohladiť Ježiš.Bol to znak,že Ti odpustil.Lebo Ťa miluje.Pán Ma oslobodil od všetkého od alkoholu,cigariet,kradnutia.Ďakujem Pane.
MIchal

Modlitba za moju sestričku (6.11.2013)

Ďakujem vám za vaše modlitby, mojej sestričke sa polepšilo! Boh je mocný a vypočuje naše prosby. Chvála Pánovi!
Mária Kunzl

Modlitba za kamarátku Janku, ktorej sa komplikuje rizikový priebeh tehotenstva (29.9.2013)

Ďakujem všetkým za modlitby - boli vypočuté :-) Pán sa o všetko postaral :-) Malá Johanka sa narodila síce o mesiac skôr ale všetko je v poriadku, je zdravá, pekne rastie a rodičia z nej majú nesmiernu radosť :-)
Zuzana Floreková

Modlitba za nášho synčeka Matúška (26.8.2013)

Chceli by sme poďakovať za všetky modlitby na náš úmysel. Boh Otec nás požehnal krásnym synom. Matúško sa narodil 6.8. (na Premenenie Pána). On aj maminka po cisárskom reze sú v poriadku. Celý priebeh pobytu v pôrodnici sme cítili Jeho ochrannú ruku a sami sme zostali v úžase, ako mnoho vecí, ktoré sa zvyčajne v nemocnici "nedajú", v našom prípade jednoducho išli.
Vďaka Ti Otče, vďaka Vám všetkým, ktorí sa snažíte byť Jeho obrazmi! :-)
Braňo

Deň rodiny v Ždani  (23.6.2013)

Ďakujem za modlitby, bol to ozaj požehnaný čas. Náš Boh je mocný a starostlivý! Celý deň sa niesol v jeho réžii a verím tomu, že si aj túto akciu použil, aby sa dotýkal sŕdc mnohých ľudí. 
Zuzka

Správne rozhodnutie (25.3.2013)

Ďakujem všemohúcemu Bohu za jeho milosrdenstvo i Vám ľudia ktorí ste sa za môj osud modlili. Nech Vás Boh žehná. Pan mi dal druhú šancu. Rozišla som sa so snúbencom a som naplnená pokojom a radosťou. Sláva Isusu Christu !

MANŽELKU DANIELU, KTORÚ VO ŠTVRTOK 21. MARCA BUDÚ OPEROVAŤ (22.3.2013)  

Vzdávam vďaku a chválu nášmu Pánovi za to, že naše modlitby vyslišal. Pán Boh zaplať všetkým, ktorí zahrnuli moju manželku do svojich modlitieb. Operácia sa podarila, nevznikli žiadne komplikácie, manželka sa cíti dobre a aj touto cestou ďakuje za vaše modlitby. Ďakujeme.
Ján Hyžnaj

3 ROČNÉ DIEVČATKO S HORÚČKAMI (23.2.2013)

Boh je veľký, robí zázraky, lieči a uzdravuje aj dnes. Ďakujeme za modlitby... dcérka ráno vstala bez horúčok... lekárka bola prekvapená, že ju tak skoro opustili a že sa dostala tak rýchlo z choroby, ktorá vyzerala spočiatku na 2 týždňové liečenie... maličká už dnes šla na prechádzku.  
Klára

Uzdravenie za suseda Ferka (7.2.2013)

Chcem sa v prvom rade poďakovať Pánu Bohu za vypočutie modlitby za uzdravenie môjho suseda Ferka (november 2012) a všetkým, ktorí sa prostredníctvom "Steny modlitieb" pripojili svojimi modlitbami k mojim. Môj sused po ťažkej operácii, ktorú absolvoval sa veľmi dobre zotavuje, veľmi sa teším, keď ho vidím "trénovať chôdzu" v záhrade. Aj na ňom sa prejavila sila modlitby a Božia prozreteľnosť. Nech to slúži na oslavu nášho Nebeského Otca. Všetkým modliacim a tvorcom "Steny modlitieb" prajem veľa Božieho požehnania.
Jana Tonková

Uzdravenie bračeka (3.2.2013)

Ďakujem Vám priatelia za Vaše modlitby. Môjmu bračekovi sa včera večer zlepšil stav, horúčka mu klesla na 38, 5. Dnes ráno mal už 38, 1 a teraz naposledy 37, 9. Je to až zázračné. :) Momentálne je jeho najväčším problémom už len, aby sa toľko nenudil, kým sa ešte lieči. Vďaka.
Zuzana Komendová


Vďaka, nebeský Otec za vypočutie prosieb z modlitbovej steny! SVEDECTVÁ