Записи с тегом rozptýlenie .

Drahé deti moje, aj dnes, s materskou láskou, vás pozývam žiť kontemplatívnejšiu modlitbu, lebo mnohí z vás ju nedokážu žiť a uskutočniť.


Prosím môjho Syna Ježiša, aby ste sa nerozptyľovali, lebo mnohí z vás sú roztržití a prosím môjho Syna Ježiša, ktorý zosiela na vás Svojho Ducha Svätého, aby prebudil vaše srdcia.
Ďakujem Vám a žehnám vás všetkých.
Узнать больше О Drahé deti moje, aj dnes, s materskou láskou, vás pozývam žiť kontemplatívnejšiu modlitbu, lebo mnohí z vás ju nedokážu žiť a uskutočniť. »


Povzbudzujem vás deti moje, aby ste sa nerozptyľovali a žili pravú vieru!Ja neprichádzam zmeniť Božie slovo; ale Boh ma posiela, ako prvú nositeľku Svojho Slova, evanjelizovať a viesť vás k nemu; lebo mnohí z vás sa nechali fascinovať týmto svetom bez Boha, zídúc z chodníka, ktorý On vyznačil pre každého z vás.
Узнать больше О 
Povzbudzujem vás deti moje, aby ste sa nerozptyľovali a žili pravú vieru! »

Modlitba k svätému Jozefovi.

Ó slávny svätý Jozef, náš milovaný ochránca, vystrite s láskou nad nami a nad všetkými tými, ktorí sú nám drahí, Vašu otcovskú ochranu; vystrite ju predovšetkým nad týmto domom; vy, ktorého moc nad srdcom Ježiša, dokáže urobiť možné to, čo je nemožné, úpenlivo Vás o to prosíme! Postarajte sa o naše urgentné potreby; obráťte Váš pohľad otca na duchovné a materiálne potreby Svojich synov a...
Узнать больше О Modlitba k svätému Jozefovi. »

V tejto dobe, kedy vy všetci prechádzate cestami rozptýlenia...

V tejto dobe, aj v Cirkvi, sa zaoberáme mnohými vecami. Často však nie tými, ktoré sú dôležité pre kráčanie po chodníku svätosti. Rozptýlenie... Roztržitosť...
Узнать больше О V tejto dobe, kedy vy všetci prechádzate cestami rozptýlenia... »

Preto Vás, deti moje, pozývam investovať Váš život pre večnosť!

"Nedovoľte, aby Vám Satan ukradol pokoj a, aby ničil všetko to, čo stretne na Vašej ceste a, aby Vás presviedčal o tom, že nieste schopní žiť totálnu lásku! Nenechajte sa ním zviesť tak, žeby ste sa oddali znechuteniu a smútku!"
Узнать больше О Preto Vás, deti moje, pozývam investovať Váš život pre večnosť! »

Posolstvo, ktoré dala Panna Mária Lellovi 6. február 2021

Moje drahé detičky, som Vaša Matka a prichádzam z Neba, aby ste neboli sami a, aby som prešla, spolu s Vami, cez všetky Vaše utrpenia.   Detičky moje, na znovuobjavenie lásky, ktorú nieste schopní nájsť, pozývam Vás očistiť Vaše srdcia, prostredníctvom spovede a pôstu; iba tak sa naučíte poznať plán, ktorý má Boh pre každého z Vás.   Môj Syn ma posiela medzi Vás,...
Узнать больше О Posolstvo, ktoré dala Panna Mária Lellovi 6. február 2021 »

Je potrebné, detičky moje, prestať posudzovať...

Posolstvo pre ľudstvo dané Pannou Máriou Lellovi   02. Novembra 2019 - Máriini pútnici / I Pellegrini di Maria. Moje drahé deti milované Bohom, prichádzam medzi vás, aby ste pochopili Lásku Matky, ktorú som ja dostala. Deti moje, žite Slovo Boha, lebo v ňom sú obsiahnuté celé dejiny Slova! Deti moje, prostredníctvom Slova sa môžte stať mojimi rukami, prostredníctvom...
Узнать больше О Je potrebné, detičky moje, prestať posudzovať... »

Prečo sa zjavuje?

“Chcem, aby moje Sedembolestné Srdce, triumfovalo v srdciach, aby triumfoval pokoj, aby triumfovala láska."
Узнать больше О Prečo sa zjavuje? »

Augustové posolstvo.

...lebo, iba modlitbou môžte poraziť...
Узнать больше О Augustové posolstvo. »

Nakoľko je dôležité modliť sa spolu v rodine?

Lebo, “tento čas je zlodejom pokoja” ( Panna Mária v Litmanovej; porovnaj: http://www.litmanova.info/1995.htm ; na prehĺbenie témy https://jezismaria.weebly.com/litmanova---pride-klamstvo-ake-svet-nezazil.html# ).
Узнать больше О Nakoľko je dôležité modliť sa spolu v rodine? »
Показывается результатов: 13.
Предметов на странице 50
из 1