Дневники

« Назад

Všetko slúži na dobro

Som bohatá. Mám vieru v Boha a v Ňom mi všetko slúži na dobro.

Keď sa prestavoval systém Moja Komunita, mala som zmiešané pocity.

Boh ma však už niekoľkokrát upozornil, že nie všetky "pocity" mám brať vážne, mnohé sú zavádzajúce. Mohla som sa o tom už nejedenkrát presvedčiť. Niektoré sú mi užitočné. tie mi slúžia na dobro. Práca s nimi je ešte náročná, dlhý čas som mala iba pocity a nerozlišovala som medzi pocitmi, ktoré sú dobré a ktoré nie. Musím absolvať prax v tomto ich rozlišovaní.

Aj prestavenie systému mi poslúžilo na dobro. Bola som nazlostená, lebo mi zmizli dobré blogy z poslednéch zverejnení. nemala som však zlosť, iba smútok nad tým, lebo som si ich neuložila do priečinku.

Moje dary z tejto udalosti prestavby systému:

- ukladať si blogy do vlastného priečinkusmiley

- písať to, čo oslovilo mňa - nie to, čím chcem vyniknúť ja

- písať viac ku globálnej problematike - nie iba o mojich jahôdkach

- zamerať pozornosť na to, čo chce Pán, nie to, čo chcem ja

- viac počúvať jeho, než hovoriť o ňomsmiley

- hovoriť a písať menej, viac žiť Slovo

- nerobiť si modly!!! ani z MK nie!

 

Ďakujem Bohu. Ďakujem za každú príležitosť, ktorú mi dáva, ďakujem za jeho lásku a za jeho milosti a dary. Ďakujem JEMU za pomoc na novej inštalácii na mojej stránke..., nemám nikoho, kto by mi pomohol, tak prichádza vždy Pán a pomôže znova a znova... Znova nespočetneveľa krát mi dosvedčuje slová, že nikdy nenechá človeka bez pomoci...

Ďakujem bez konca môjmu Bohu.

heart

 

 

Комментарии
sign-in-to-add-comment
Majka, tento príspevok je nádherným defilé na ceste k zdokonaľovaniu v pokore. Ďakujem za to Pánu Bohu, Duchu Svätému, ktorý ťa k tomu viedol. Verím, že všetko príde do svojich správnych koľají a naša trpezlivosť vytryskne v radostnom splnení očakávaní.
Отправлено в 16.06.13 15:10.
Отправлено в 17.06.13 12:03.