Vydavateľstvo Timothy Sound s.r.o. je na Slovenskom trhu už niekoľko rokov. Predovšetkým sa zaoberáme produkciou kresťanských umelcov rôznych štýlov a ich tvorbou. Sme dvorným vydavateľstvom kapely Timothy, ktorej sme vydali všetkých 8 albumov, vrátane dvoch DVD.


Pravidelne produkujeme a vydávame sériu live CD s názvom Smädný po Tebe. Vydali sme albumy pre viac ako 20 interpretov zo Slovenska či Čiech a neustále hľadáme nových umelcov, ktorým môžeme pomôcť s vydaním ich tvorby. Je pre nás dôležité, aby sme na Slovensku produkovali kvalitnú kresťanskú tvorbu. Aj preto naše služby zahŕňajú prácu s kapelou v našom vlastnom nahrávacom štúdiu, produkovanie ich nahrávok, mix, mastering a následne ich vydanie až po distribúciu do kamenných obchodov, ako aj na náš e-shop

 

Novou oblasťou v našom vydavateľstve je vydávanie kníh. Vyberáme to najlepšie z aktuálnej zahraničnej kresťanskej knižnej produkcie a prekladáme tieto knihy, aby boli dostupné aj pre slovenských čitateľov. V našej ponuke môžete nájsť napríklad knihy Praktický návod pre nadprirodzenú evanjelizáciu od Chrisa Overstreeta alebo Nadprirodzená moc odpustenia od Jasona Vallottona. Zároveň začíname vytvárať priestor pre tvorbu slovenských kresťanských spisovateľov. Našou prvotinou v tejto oblasti je kniha slovenskej autorky Ľudky Lipovskej: Som plná Jeho slov.

Timothy - NAJNOVŠIE LiVE DVD 2017

TIEŽ SME VYDALI