Vydavateľstvo Timothy Sound s.r.o. je na Slovenskom trhu už niekoľko rokov. Predovšetkým sa zaoberáme produkciou kresťanských umelcov rôznych štýlov a ich tvorbou. Sme dvorným vydavateľstvom kapely Timothy, ktorej sme vydali všetkých 8 albumov, vrátane dvoch DVD.


Pravidelne produkujeme a vydávame sériu live CD s názvom Smädný po Tebe. Vydali sme albumy pre viac ako 20 interpretov zo Slovenska či Čiech a neustále hľadáme nových umelcov, ktorým môžeme pomôcť s vydaním ich tvorby. Je pre nás dôležité, aby sme na Slovensku produkovali kvalitnú kresťanskú tvorbu. Aj preto naše služby zahŕňajú prácu s kapelou v našom vlastnom nahrávacom štúdiu, produkovanie ich nahrávok, mix, mastering a následne ich vydanie až po distribúciu do kamenných obchodov, ako aj na náš e-shop

 

Novou oblasťou v našom vydavateľstve je vydávanie kníh. Vyberáme to najlepšie z aktuálnej zahraničnej kresťanskej knižnej produkcie a prekladáme tieto knihy, aby boli dostupné aj pre slovenských čitateľov. V našej ponuke môžete nájsť napríklad knihy Praktický návod pre nadprirodzenú evanjelizáciu od Chrisa Overstreeta alebo Nadprirodzená moc odpustenia od Jasona Vallottona. Zároveň začíname vytvárať priestor pre tvorbu slovenských kresťanských spisovateľov. Našou prvotinou v tejto oblasti je kniha slovenskej autorky Ľudky Lipovskej: Som plná Jeho slov.

KNIŽNÁ NOVINKA!!!

Knižnou novinkou v našom vydavateľstve je kniha slovenskej autorky Ľudky Lipovskej: Som plná Jeho slov ktorú zakúpite exkluzívne na našom e-shope!

 

Ľudka Lipovská už vyše dvadsať rokov zohráva kľúčovú úlohu v zápase o prebudenie a premenu cirkvi a spoločnosti na Slovensku. Po rokoch práce s ľuďmi a po rokoch života s Bohom sa rozhodla spísať príbehy a skúsenosti, ktoré ako mladá žena zažila a ktoré ju hlboko formovali.


Som plná Jeho slov je príbeh mladej ženy a jej duše na ceste k poznaniu Boha. Svieže rytmické rozprávanie o jednoduchých životných situáciách je popretkávané básňami, ktoré čitateľa vťahujú do hĺbky dialógu s "Tajomným Bohom". Ilustrácie českej autorky Zdenky Michalíkovej dopĺňajú a umocňujú umelecký dojem z knižky.

TIEŽ SME VYDALI

Ďalšie publikácie, ktoré sme vydali:

Jason a Kris VALLOTTONOVCI, Nadprirodzená moc odpustenia

 

CH. OVERSTREET, Praktický návod pre nadprirodzenú Evanjelizáciu

TIEŽ SME VYDALI