Blogy (Vďačný Advent 2014)

« Back

Advent plný vďačnosti - vyhodnotenie

Vianočné obdobie sa nezadržateľne blíži ku koncu a so sviatkom "Troch kráľov" sa nám skončil aj termín pridávania súťažných príspevkov do rubriky Advent plný vďačnosti. Pravdaže rozmýšľať nad darmi, ktoré ste po celý rok dostali a ďakovať za ne môžete ďalej. A tiež, ak sa ešte niekto chce podeliť o svoju skúsenosť, budem len rada. Pridávanie príspevkov do tejto rubriky ostáva otvorené, aby aj prípadní "oneskorenci" mohli ostatných povzbudiť svojim svedectvom. Akurát už nebudete zaradení do žrebovania o knihy z vydavateľstva Kumrán

Do súťaže sa so svojimi inšpiratívnymi príspevkami zapojilo sedem prispievateľov: 

1. Mária-Irma Danieliszová - Za čo som vďačná roku 2014

2. Martin Lojek - Vďačný za Aničkinu trpezlivosť

3. Ľubomíra Lorenčíková - Za čo som Bohu vďačná v roku 2014

4. Monika K. - Za čo som ti vďačná

5. Eva Baranovičová - Rok korunuješ, Pane, svojou dobrotou

6. Dominika Štefaňáková - Vďaka za jednoduchosť

7. Zuzana Komendová - Pripomínaj si dobrá, ktorými som ťa obdaril.

 

A kto dostane cenu? Vydavateľstvo kumran.sk nám venovalo dokopy 10 kníh, takže každému zúčastnenému sa ujde aspoň jedna zaujímavá knižka. Okrem toho som pomocou generátora náhodných čísel vyžrebovala prvých troch, ktorí dostanú kníh viac:

1. cena: 4 - Monika K.  (3 knihy)
2. cena: 3 - Ľubomíra Lorenčíková  (2 knihy)
3. cena: 7 - Zuzana Komendová  (2 knihy)

Po jednej knihe ďalej dostávajú:
Mária-Irma Danieliszová
Martin Lojek
Dominika Štefaňáková
Ja
sa svojho podielu vzdávam.

Všetkým vám želám veľa radosti pri čítaní kníh, ale aj počas všetkého, čo budete robiť po celý rok. Nech vždy nájdete dosť dôvodov na vďačnosť a tým aj na radosť. 

Eva (Letitia) Baranovičová.  

________________________
PS: Prosím všetkých zúčastnených, aby mi poslali na e-mail: letitia.tiba@gmail.com. poštovú adresu kam máme poslať cenu. Ďakujem.

Next
Comments
sign-in-to-add-comment
Ospravedlňujem sa za preklep v mojej e-mailovej adrese. Už je to opravené, tak koho adresu ešte nemám, môžete písať, aby sme mohli ceny rozoslať čím skôr.
Posted on 1/9/15 9:40 AM.
Jeeeej, Evka, veľmi pekne ďakujem v mene celej Mojej Komunity za iniciovanie a organizáciu súťaže. Prajem Vám veľa požehnania vo všetkom čo robíte a nech Vám Pán 100-násobne odmení všetko Vaše vynaložené úsilie pre Božie kráľovstvo. Vďaka taktiež patrí Kumránu.
Posted on 1/9/15 3:21 PM.
Joj, to je genialne emoticon
Posted on 1/9/15 10:52 PM.

Web Content Display

Po celý advent a Vianoce až do Troch kráľov môžete písať príspevky na tému "Za čo som (Bohu) vďačný(á) v tomto roku?"

Ak sa chcete podeliť o dary, ktoré ste dostali od Boha, môžete o svojej vďačnosti napísať na týchto stránkach. Svojím svedectvom oslávite Pána a vzdáte mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte. A popri tom sa zaradíte do žrebovania o hodnotné ceny z vydavateľstva Kumrán.

Pre pridanie príspevku sa prosím prihláste (ak nemáte ešte registráciu na  mojakomunita.sk, zaregistrujte sa). Po prihlásení kliknite na tlačidlo "Pridať príspevok na blog". Pre akékoľvek otázky napíšte na letitia.tiba@gmail.com.

Súťaž je predĺžená do 6.1. 2015.
Tešíme sa na všetky vaše príspevky.