Entries with tag najsvätejšia trojica .

Drahé deti, pozývam vás oslavovať Boha slávy!

Môžem žiadať od vás, tu prítomných, aby ste sa stali mojim vojskom pokoja na boj proti úkladom zlého, aby s vašim pôstom a s vašimi modlitbami ste mi pomohli poraziť Satana?
Read More About Drahé deti, pozývam vás oslavovať Boha slávy! »

Bol som doma v Porto San Giorgio. Panna Mária sa mi zjavila a dala mi veľmi zvláštne posolstvo, ktoré je začiatkom novej cesty s Máriou...

Bol som doma v Porto San Giorgio. Panna Mária sa mi zjavila a dala mi veľmi zvláštne posolstvo, ktoré je začiatkom novej cesty s Máriou pre mňa a… pre ľudstvo. „Môj drahý syn, dnešný deň je pre Teba osobitný. Syn môj, musíš vedieť, že Ježiš chce, aby som ti dala posolstvo pre ľudstvo, každú prvú sobotu v mesiaci, kdekoľvek sa budeš nachádzať. Toto je dar od Boha pre ľudstvo. Ďakujem Ti,...
Read More About Bol som doma v Porto San Giorgio. Panna Mária sa mi zjavila a dala mi veľmi zvláštne posolstvo, ktoré je začiatkom novej cesty s Máriou... »

Milujte sa, detičky moje, milujte sa navzájom! To v láske sa uvoľňuje dobro!

Rozhodnite sa povedať Svoje Áno, aby ste sa stali majstrovským dielom Boha! Staré sa pominulo, je čas obrátenia, je čas prijať Ježiša, ktorý chce prísť do Vašich domovov! Otvorte brány, lebo chce vstúpiť Kráľ Pokoja! Blahoslavení ste, lebo prijímate Ježiša do Svojich domovov a do Svojich rodín; kde je modlitba, vedzte, že sa otvoria brány Neba a, mnohí anjeli prichádzajú Vás požehnať a oslobodiť Vás od všetkého zla, ktoré sa nahromadí!
Read More About Milujte sa, detičky moje, milujte sa navzájom! To v láske sa uvoľňuje dobro! »

Skutky.

Komentuje otec Laurentin (teológ René Laurentin - poznámka prekladateľa), po svojej návšteve v San Damiáne v roku 1993: " Pozoruhodnejšia je však prítomnosť Panny Márie, ktorej plány a úmysly chce každý zrealizovať: modlitba a čin; lebo jednoduché posolstvo, prijaté touto jednoduchou ženou (Rosou) je relistické a hlboko ľudské. Mesto Ruží mieri na premenu srdca človeka, aby sa otvoril pre problémy dneška a voči učeniu Cirkvi, uskutočňujúc, okrem iného, skutky milosrdenstva, telesného a duchovného, pre civilizáciu lásky ".
Read More About Skutky. »
Showing 5 results.