« Späť

Podporte Moju Komunitu

Podporte Moju Komunitu

MojaKomunita je portál, ktorý je tu pre Vás už 9 rokov

Áno, je to už 9 rokov od doby, keď portál www.MojaKomunita.sk uvidel svetlo sveta. Vďaka Vám sa stal portál najväčšou kresťanskou sieťou na Slovensku.
 
Aby sme boli aj naďalej schopní poskytovať kvalitný a moderný systém, uchádzame sa o vašu podporu.
 
Prispieť môžete viacerými spôsobmi:
  • Zaslaním príspevku na účet SK20 7500 0000 0040 2015 2755, prosím do poznámky uviesť MojaKomunita.
     
  • Informovaním známych o projekte výstavby rodinných domov v Miloslavove pri Bratislave.
    Naša firma, okrem podpory projektov, realizuje aj reálny biznis. Jednou z aktivít je projekt výstavby rodinných domov. Viac informácii na stránke www.kreatim.sk, resp. podtromikorunami.sk.

Veríme, že vďaka vašej podpore budeme v budúcnosti investovať do portálu, aby sme boli schopní držať krok s vývojom na internete.

Buďte nároční a hľaďte pri kúpe domu aj do budúcnosti

Kúpa domu je dlhoročná investícia, pri ktorej nízka cena nemôže byť jediné kritérium.
 
My sme sa už od prvotného plánovania projektu Pod Tromi korunami zamerali na hlavný cieľ a tým je kvalita, tak aby ste svoj nový dom mohli nazývať skutočným domovom.
 
Pod Tromi korunami nájdete 11 nízkoenergetických smart domov postavených tradičnými postupmi z kvalitných materiálov, racionálne a variabilné dispozičné riešenia domov a navyše veľkorysé výmery pozemkov.
 
Pomocou inteligentnej elektroinštalácie, ktorá je vďaka webovej aplikácii prístupná z ktoréhokoľvek miesta viete ovládať svoj dom aj na diaľku.
 
Každodenná kontrola a regulácia spotreby v domácnosti Vám prinesie výrazné šetrenie nákladov vynaložených na prevádzku Vášho domu.
 
Navštívte našu stránku podtromikorunami.sk a pozrite si aj ďalšie riešenia a technológie, ktoré projekt Pod tromi korunami ponúka.