Blog

Ako intímny vzťah môže byť tvoj, "Tajomstvo milovania"

Zhrnutie knihy „The Secret of Loving“ (Tajomstvo milovania) Kniha je rozdelená na dve časti, prvá je o vzťahoch a manželstve všeobecne, druhá je o zrelej láske. V Prvej časti rozoberal niekoľko zaujímavých tém, medzi ktorými bol: stres vo vzťahu, riešenie konfliktov, odpúšťanie, sebectvo, zdravá seba-tolerancia, autority, Dôvera atď. Niekoľko by som chcel rozobrať
Узнать больше О Ako intímny vzťah môže byť tvoj, "Tajomstvo milovania" »

Prečo sú chvály menej dôležité ako správne srdce pred Bohom?

V priebehu týždňa som sa niekoľko krát stretol s luďmi, ktorí tvrdili, že počas chvál zažili krásny čas s Bohom, dotknutie, Božiu prítomnosť atď. Toto je síce pekné a keby to bola pravda úplne úžasné ale.... Pointou je, že boli pohádaní s niekym iným. Čo? Ako môže niekto cítiť Božiu prítomnosť, keď sám Boh tvrdí, že si nepraje takéto chvály. Ale cítili ju, to je zaujímavé.
Узнать больше О Prečo sú chvály menej dôležité ako správne srdce pred Bohom? »

5 zásad skutočného kresťana

Mozno vás niekedy napadlo "Som skutočne spasený, spasená", alebo "pôjdem do Neba". Ako viem, že či to čo žijem je naozaj pravda. Tu je niekoľko zásad alebo vlastností, ktoré by mal znovuzrodený človek mať.
Узнать больше О 5 zásad skutočného kresťana »

Prečo chce Boh, aby sme poznali Ježiša?

Pred stvorením sveta si nás vyvolil, aby sme boli jeho deťmi, určený na spásu, predurčený, jemu na chválu a slávu jeho milosti, ktorou nás obdaroval. V ňom máme vykúpenie. Všetko koná podľa zámeru svojej vôle (Efezanom 1:3-14). Prečo chce Boh, aby sme poznali Ježiša?
Узнать больше О Prečo chce Boh, aby sme poznali Ježiša? »
Показывается результатов: 11 - 15 из 19.
Предметов на странице 5
из 4