Položky so značkou chcembytnormalnamama .

Ľúbim ťa predavačka v obchode

Fascinuje ma, ako sa malé dieťa učí rozprávať a používať nové slovné spojenia v bežnej komunikácii. Bola som najhrdejšia matka na svete keď som zistila, že moja 16 mesačná dcéra dokáže pomenovať, že ju niečo bolí a dokonca ukázať presne miesto bolesti. Až do včera…
Čítaj ďalej o Ľúbim ťa predavačka v obchode »

Mamka sa občas hnevá a ja neviem prečo

Ľúbim svoju mamku. Vyrástla som v jej brušku a už sedem mesiacov sme spolu celé dni aj noci. Poviem vám, je nám spolu dobre. Aj keď musím sa priznať, že s tatínkom je niekedy väčšia sranda. Ale mamke to radšej nehovorte, aby z toho nebola smutná. Dnes napríklad pár krát bola a ja vôbec nechápem prečo.
Čítaj ďalej o Mamka sa občas hnevá a ja neviem prečo »

Päť dôvodov, pre ktoré každá žena môže byť matkou

Ako staré ľudové príslovie hovorí, materstva som sa vždy bála ako čert svätenej vody. Pohľad na mamičky s kočiarom vo mne vonkoncom nevyvolával pozitívne emócie. Ak vôbec nejaké vyvolával, tak to boli skôr pocity strachu.
Čítaj ďalej o Päť dôvodov, pre ktoré každá žena môže byť matkou »

Päť hodín spánku a láska je späť

Keď mi raz jedna novopečená mamička povedala, že niekoľko týždňov po pôrode mala chuť vyhodiť svoje dieťa von oknom, nevedela som, či sa mám smiať alebo byť zdesená. Vtedy som o materstve nemala ani tú najmenšiu predstavu.
Čítaj ďalej o Päť hodín spánku a láska je späť »

Najnepochopiteľnejšia láska

Milujem svojho manžela. Je to skvelý muž a milujúci otec. Bolo krásne zažívať, ako dobíjal moje srdce a je ešte krajšie sledovať, ako rovnako dobíja srdce našej dcéry.
Čítaj ďalej o Najnepochopiteľnejšia láska »

Tvoja mama ťa miluje viac, ako si myslíš

Je pol šiestej ráno. Sedím nad prebaľovacím pultom, kde som sa práve snažila upokojiť svoje plačúce dieťa. Prebaľovanie väčšinou zaberá, aj keď dnes akosi ani to nepomohlo. Pohľad mi ubieha na fotku v retro kalendári z osemdesiateho prvého, na ktorej ma drží v náručí moja mamka a uvedomujem si, ako veľmi ma musí milovať.
Čítaj ďalej o Tvoja mama ťa miluje viac, ako si myslíš »
Ukazujem 6 výsledkov.
Položiek na stránku 25
z 1