Kňazi vo farnosti

 

Zoznam kňazov pôsobiacich v našej farnosti :

 

obdobie pôsobenia   meno a priezvisko kňaza

1673 - 1681

  Horvatkovič J. František

1677 - ?

  Lingoy Johanes

6. august 1687 - 19. september 1689

  Bako Johanes

6. apríl 1699 - 1710

  Mýtický Nikolaus F. 

1710 - 1717

  Kővesdy István 

1719 - 1729

  Lucsanský Georgius 

od 18. augusta 1729 do roku 1744

  Bellányi Antonius 

1733

  Illes Ján

3. februára 1744 - do 1755

  Petruka Christianus 

1755 - 1. jún 1755

  Okolicsanyi Joanes 

1755 - 1804

  Verbovský Andreas (Vrbovský)

1804 - 1811

  Schotnik Paulus

1821

  Koptso Jozephus (Kopčo Jozef)

1824

  Ballassy Jozef, 

1829 až 1840

  Scitovský Jozephus

1840 - 1853

  Jurika Joanes

od decembra 1853 do decembra 1857

  Lovasz Michaiel

1857 do 1875

  Hoffner Ignatius

1875 až 1896

  Werbiar Petrus

1896 - 1918

  Schuster Antonius

1918 do 5. júla 1925

  Szoltesz Adabertus

1925 až 1938

  Anton Richter

1934 - 1937

  Dicky Pavol

1. augusta 1937 do 30. júla 1938

  Rus Peter

1938 až 1945 

  Csaji Joanes (Čalyi)

od 14. októbra 1945 do 10. septembra 1952

  Belák Zoltán

od 10. septembra 1950 do 4. marca 1952

  Čačko Jozef

od 5. marca 1952 do 29. novembra 1958

  Zavatský F

od 29. novembra 1958 do januára 1967

  Durso Ján

od januára 1967 do 26. júla 1967

  Majtak Ján

od 26. júla 1967 do 13. novembra 1969

  Durso Ján

od 25. júna 1969 do júna 1970

  Varkôzi. Š

od 1. januára 1970 do 23. apríla 1973

  Mics Imrich

od 27. mája 1973 do 31. júna 1973

  Kabla Lud., 

od 1. júna 1973 do 2. marca 1985

  Kostolný Jozef

od 14. marca 1985 do 17. júna 1990

  Škrabák Ján

od 14. júna 1990 do októbra 1998

  Škapura Gregor

od 24. októbra 1998 do 20. januára 1999

  Haľko Jozef, 

od 1. februára 1999 do 3. apríla 2012

  Mgr. Peter Havran

1. máj 2012 do 1.8.2014

  PaedDr. Marián Feledi 

1.8.2014 doteraz

  Mgr. Peter Krajč