Pretože si Jeho milovaná

Zobudím sa. Pozriem sa do zrkadla. Vyberám make-up, púder, očné tiene, riasenku a tisíc iných vecí. Neznášam sa. Moja tvár nie je hladká a akonáhle si sadnem, všade mi vidno tuk. Tučné stehná, brucho, ruky, vlasy odstávajúce kade-tade. Nie som dosť dobrá. Nie som dosť pekná. Nie som dosť chudá. Nenosím oblečenie veľkosti XS ako ostatní.
Čítaj ďalej o Pretože si Jeho milovaná »

Pocta slúžiť

Tá chvíľa bola pre mňa vzácna. Prišiel si za mnou a ďakoval, no nechápala som. Vzápätí som bola šťastná. Uvedomila som si, že skrz moju službu, ktorú prinášam Pánovi, sám Pán koná. Žasla som. Koľkokrát som to chcela vzdať, no nedokázala som. Hoci si len 1 človiečik z viac ako 7 miliárd, viem, že to stojí za to! Ďakujem Ti za svedectvo. :)
Čítaj ďalej o Pocta slúžiť »

Veríš?

Veľakrát si všímam samu seba ako povrchne odpovedám na otázku môjho náboženstva. Na otázku či som kresťanka, vždy odpoviem áno, som. No viem, že takýto postoj nestačí.
Čítaj ďalej o Veríš? »

Poznávanie dobra a zla

S istotou môžem povedať, že každý z nás už v živote padol do akejsi prázdnoty, pocitu tmy. Mladí častokrát upadajú do beznádeje-spory v rodine, nechápavosť u druhých, nepriatie do partie, rozchod, šikanovanie, či dlhopretrvávajúci hriech..
Čítaj ďalej o Poznávanie dobra a zla »
Ukazujem 4 výsledkov.