REGISTRÁCIA autobusov

Svätá omša - 10:00 22.9. nedeľa - INCHEBA Expo Bratislava

Hlavné parkovisko (parkovisko príchodu) je parkovisko v areáli INCHEBA Expo Bratislava. Po naplnení Vás parkovací personál presmeruje na parkovisko na Tyršovom nábreží.

Parkoviská sú strážené, odporúčaný poplatok:
  • autobus 15€/ deň

Poplatok za parkovanie je dobrovoľný a bude použitý na krytie nákladov súvisiacimi s Národným pochodom za život.

 
Organizácia parkovania
 

Parkovanie zo soboty na nedeľu (v noci) je v areáli Incheba zabezpečené.

V sobotu do 23:00 je potrebné opustiť areál. Opäť bude možné dostať sa ku svojim vozidlám a autobusom v nedeľu ráno o 07:00.

Upozorňujeme, že v autách a v autobusoch nemôže byť cez noc žiadna osoba (v čase 23:00-07:00).

 

!!! POZOR ZMENA !!!

Následne po svätej omši bude zriadená kyvadlová doprava pre starších, nevládnych a zdravotne znevýhodnených účastníkov, ktorými sa presunú na Námestie Slobody - miesto Pochodu a sprievodného programu. Zdravých účastníkov prosíme o presunutie pešo, MHD a pod.
 
Sprievodný program začína už o 12:30 hod, hlavný program o 13:30.
 
Po ukončení Pochodu na cestu naspäť na parkovisko do INCHEBY bude opäť pre starších, nevládnych a zdravotne znevýhodnených účastníkov zriadená kyvadlová doprava. Zdravých účastníkov opäť prosíme, aby sa vrátili do INCHEBY pešo, MHD a pod.

Nie je možné kvôli bezpečnosti verejného zhromaždenia a plynulosti dopravy pri rozpúšťaní davu posielať pre všetkých ľudí autobus. Ďakujeme za pochopenie.
 
Ďalšie informácie (mapka a pod.) Vám prídu na email, ktorým sa zaregistrujete.
 
Po zaregistrovaní dostanete 2 emaily. Prvý, potvrdzovací email o úspešnej registrácii, do cca 3 dní Vám príde druhý, schvaľovací email Vašej registrácie.
 
Ak email nenájdete v schránke, pozrite prosím pre istotu aj SPAM. Ak email nenájdete ani tam, ozvite sa nám prosím na autobusy@pochodzazivot.sk
 
 
 
https://www.mojakomunita.sk/web/narodny-pochod-za-zivot/registracia-autobusov?p_p_id=eform_WAR_eventportlet_INSTANCE_mqaQPrd6rK1n&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_pos=1&p_p_col_count=2&_eform_WAR_eventportlet_INSTANCE_mqaQPrd6rK1n_bpaytest=ok

Ak si sa už v minulosti registroval na Mojej Komunite, prihlás sa a kontaktné údaje sa vyplnia sami.

Prihlásenie
Výsledok napíšte slovom pre overenie, že ste človek.