« Back

Hľadaj, čo je tvoje

Hľadaj, čo je tvoje

Verím, že Boh do každého z nás vložil úplne jedinečnú nálož potenciálu, vlastností, darov, skúseností, vzťahov a zručností, vďaka ktorému môžeme smelo povedať, že je veľmi veľa vecí, ktoré nikto neurobí tak, ako ich vieme, dokážeme a môžeme spraviť my. Ako ich vieš, dokážeš a môžeš spraviť ty.

Chcem dnes iba krátko napísať, potom mi môžete povedať,  či sa mi to podarilo :).

Verím, že Boh do každého z nás vložil úplne jedinečnú nálož potenciálu, vlastností, darov, skúseností, vzťahov a zručností, vďaka ktorým môžeme smelo povedať, že je veľmi veľa vecí, ktoré nikto neurobí tak, ako ich vieme, dokážeme a môžeme spraviť my. Ako ich vieš, dokážeš a môžeš spraviť ty.

Najlepšia vec na svete je robiť niečo, čo milujete, prečo horí vaše vnútro, čo  vám rozbúcha srdce a po čom máte v sebe to "yes, to je ono"!

Často sa v živote chceme podobať na tých, ktorých obdivujeme, na tých, čo nás inšpirujú alebo vďaka nim rastieme - a to je dobre! - ale nesmieme pri tom skončiť. Keby nás Boh chcel mať rovnakých, ako sú oni, neurobil by nás inými (pravda jest!).

Chcem vás dnes povzbudiť, že všetko na svete má mnoho farieb, odtieňov a uhlov pohľadu. Nie je učiteľ ako učiteľ, nie je prorok ako prorok, nie je apoštol ako apoštol, nie je pastier ako pastier, nie je evanjelista ako evanjelista.

Who Am I

Jeden učiteľ vás úplne nadupe múdrosťou a pravdou, druhý učiteľ bude menej vysvetľovať, ale vás bude vždy ťahať do praxe, aby ste si to, čo sa naučíte rovno aj vyskúšali. Jeden prorok bude rozlišovať atmosféru a vidieť veľký obraz, iný prorok vám obráti život naruby konkrétnym slovom do vášho dňa, situácie, otázky. Jeden apoštol bude zakladať nové spoločenstvá všade, kam príde, druhý apoštol bude všade prinášať nebeskú atmosféru zázrakov a znamení. Jeden pastier bude extrovertný spoločenský človek so skutočným a hlučným záujmom o všetkých naokolo (cudzích aj vlastných), druhý pastier tichý a nenápadný, hlboko milujúci svoje ovečky, ktorého prácu si síce nikto nevšimne, ale na jej ovocí si každý pochutí. Jeden evanjelista bude ohlasovať evanjelium v Afrike a všetkých krajinách sveta, kam by ten druhý nešiel kvôli pavúkom a chrobákom, zatiaľ čo ten druhý nedá pokoj svojej babke, susede a tete v obchode. A tretí možno bude písať blogy a vydávať svedectvo o Ježišovi pozornosťou voči maličkostiam okolo seba.

A tak ťa dnes povzbudzujem, nedaj sa zavrieť do škatuľky. To, kým si, je úžasné, výnimočné a nesmierne potrebné pre Božie kráľovstvo. Nezáviď tým, ktorí sú iní ako ty, nemaj pocit, že oni sú lepší ľudia... urob sám zo seba svoju najsilnejšiu zbraň pre Božie kráľovstvo :).

Včera mi kamarátka povedala (o budovaní nových vzťahov a prehlbovaní priateľstiev):
"Aj ja som mala pocit, že sa vtieram... ale potom som si povedala, že som pre nich dar a budem sa dávať."

Amen. Hľadaj, čo je tvoje... a dávaj sa iným presne taký, aký si!

Comments
sign-in-to-add-comment
Volám sa Rachel Moon. Chcem poďakovať doktorke Odii za to, že priviedla späť môjho bývalého manžela. Nikto ma nikdy nedokázal presvedčiť, že list, ktorý sa chystám napísať, bude jedného dňa napísaný. Bol som najväčší skeptik na svete. Nikdy som neveril na magické kúzla alebo niečo podobné, ale spoľahlivý zdroj (veľmi blízky spolupracovník) mi povedal, že Trust je veľmi oddaný, nadaný a talentovaný človek. Bola to jedna z najlepších vecí, aké som kedy zažil. hotový. Môj milostný život bol v troskách; Mal som za sebou dva rozvody a bol som na pokraji tretieho. Jednoducho som nedokázala čeliť ďalšiemu rozvodu a chcela som sa viac snažiť, aby náš vzťah fungoval, no môjmu manželovi to zrejme nevadilo a znova sa so mnou rozišiel. Bola som zmätená a nevedela som, čo mám robiť, namiesto toho, aby som sa skontaktovala s doktorkou Odiou. Urobil kúzlo lásky, vďaka ktorému sa môj manžel vrátil ku mne. Teraz sme so sebou veľmi spokojní. Dr Odia ho prinúti uvedomiť si, ako veľmi sa milujeme a potrebujeme. Tento muž je pre NAOZAJ a pre dobro. Môže vám tiež pomôcť napraviť váš nefunkčný vzťah. Mám späť svojho manžela! Bolo to ako zázrak! Zrazu chcel ísť na manželskú poradňu a v našom milostnom živote sa nám darí veľmi dobre. Tu je kontaktný e-mail Dr Odia. odiasolutioncenter@gmail.com, pošlite SMS alebo si ho pridajte na whatsApp na: +2349124863681 jeho webovej stránke https://odiasolutioncenter.over-blog.com/.
Posted on 3/11/23 3:33 PM.
Dobrý deň, volám sa Mavis W Johnson z USA. Chcem svetu povedať o veľkom a mocnom zosielateľovi kúziel menom Dr. UDAMA ADA. Môj manžel ma podvádzal a už sa nezaväzoval ku mne a našim deťom, keď som sa ho opýtala, v čom je problém, povedal mi, že sa do mňa nemiloval a chcel sa rozviesť, bola som taká zlomená, že som plakala veľa dní a nocí ale odišiel z domu bez toho, aby povedal, kam ide. Hľadal som niečo online, keď som uvidel článok o tom, ako skvelý a mocný Dr. UDAMA pomohol toľkým v podobnej situácii ako ja, jeho e-mailová adresa tam bola, tak som mu poslal e-mail, v ktorom som mu povedal o svojom probléme, povedal mi, že vráti sa ku mne do 24 hodín, ak urobím všetko, o čo ma žiada, čo som urobil, ako ma požiadal, v deň hniezdenia sa môj manžel na moje najväčšie prekvapenie vrátil domov a plakal a prosil ma, aby som odpustila a prijala môže vám tiež pomôcť kontaktovať ho ešte dnes; E-mail udamaada@yahoo.com Zavolajte / WhatsApp +18185329812
Posted on 8/30/23 2:17 PM.