Folders
Folder # of Folders # of Documents
Prilohy z wall 0 26
Showing 1 result.
Documents
There are no documents or media files in this folder.
Name Size
There are no documents or media files in this folder.
Showing 0 results.
« Back

Duša v náručí Boha - Boh - nedopustí porušenie vášho tela.

Duša v náručí Boha - Boh - nedopustí porušenie vášho tela.

Sú situácie  niektoré hodne ťažké v živote , kde Boh dáva jasne na javo - SOM TU S TEBOU. NEBOJ SA. Áno Bože , ďakujem , že  Ťa mám , že ma neopúšťaš a nedovolíš , aby človeku bolo ublížené.  Je jedno , čo sa deje v živote , vždy Boh dá správnych ľudí na správne miesto , aby tak znížil nátlaky zlého. Všetko je v poriadku. Všetko je , ako má byť. 

Veď Sedembolestná predsa trpela viac , keď utrpenie jej bolo od Simeona zvestované.  Ďakujme Bohu , že tí , ktorí sme rodičmi , nemusíme od lekárov počuť verdikt , že naše dieťa bude musieť trpieť ťažkými chorobami  Respektíve , že i keď nám to bolo povedané , bolo to nepodložené vyšetreniami a na koniec to bol len blud , ktorý následne oslobodil naše srdce i dušu od ďalších bolestí. A čo utrpenia duše naších detí ???

S KTORÝM SI DO EGYPTA UTEKALA.

Matky - poznáte to , keď ide o zdravie vášho dieťaťa a šťastie , ste ochotné nasadiť aj svoj život a postaviť sa aj tomu , ktorý vás mali doposiaľ , za slabochov , ktorí sa za nič nepostavia. Vážne ? Alebo sme si prešli takými a toľkými záležitosťami , ktoré nás naučili separovať dôležité od menej dôležitého.

KTORÉHO SI TRI DNI S BOLESŤOU HĽADALA.

Dieťa , pokiaľ je malé , vplívajú naň mnohé aspekty , z rôznych strán. Niekedy trvá roky , kedy matka " nájde dieťa "  Nájde dieťa , ktoré ranené a zmätené nevedelo rozoznať v chaose prebiehajúcich dní a momentov , čo je správne , kedy ste museli hľadať jeho srdce ...  byť oporou , povzbudzovať , napriek všetkému uisťovať dieťa , že ho ľúbite , i keď videlo a malo iné priority. Roky pribudli , dieťa " začalo " vidieť.  Návrat  " stateného syna "

KTORÝ SA S TEBOU STRETOL NA KRÍŽOVEJ CESTE.

Od narodenia náších dietok , ktorí máte dieťa až po koniec života nás , ako  rodičov ,  sa Matka veľa krát stretá s utrpeniami dieťaťa , kde ho treba nasmerovať , kde ho treba povzbudiť , kde mu treba prejaviť lásku , objať , vysvetliť a keď dieťa vyrastie , sa stretá a je oporou matke v bolestiach , ktoré na matke zbadá. " Podoprie ju radou úsmevom , rozžiarenými očkami a je jedno , koľko má rokov. Vždy to zaberá tak , ako každodenné požehnanie pre ne a modlitba.

KTORÉHO SI VIDELA NA KRÍŽi UMIERAŤ.

 Koľké matky musia  zdieľať zo sedembolestnou Matkou aj túto bolesť  , keď matke umrie dieťa skôr , ako samotná matka. No koľké matky zdieľajú zo sedembolestnou Matkou bolesť duchovnej smrti dieťaťa. Koľké deti pokrstené , po sviatosťach a na Boha vo svojom živote nepomyslia. Zriekajte sa zlého ducha aj v ich mene tak , ako ste to robili pri krste. Telíčko Bohu vďaka žije a duša ?  Koľké Matky sa v stave tehotenstva dostali do situácie , keď bolo ich dieťa ohrozené. Vložte svoje bolestí do SRDCA samotnej bolestivej Matky a Milosrdného Srdca Ježiša a všetko bude dobré.

KTORÉHO MŔTVE TELO SI DRŽALA VO SVOJOM NÁRUČÍ.

Tu je to definované jasne. Bolesť Matky , keď jej najdrahšie dieťa zahynie , ako aj posledná bolesť , ktorého si s boleťou do hrobu položila a oplakávala. Nech Boh požehná rodičov , ktorí stratili z nejakého dôvodu svoje dieťa. Je jedno koľko ročné , dieťa vždy ostane dieťaťom , i keď matka bude mať hoc aj sto rokov. Cit matky zostáva stále materským.  Hlas modlitby hranice nepozná.

 Vidíte ? Akákoľvek bolesť , Matka Mária je vždy s nami. Nikdy nie sme sami. Tak čoho sa báť ?

 

 

 


whole-profile
Ak nepoznáš prostriedok pomoci , nepouzívaj prostriedok ublízenia.

Marcelína belongs-to:

Friends

October 4
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Liturgický program Kokava nad Rimavicou 2.10.2023 - 8.10.2023..
5:59 PM
September 26
Marcelína Marcelína wrote a new blog entry, Liturgický program Kokava nad Rimavicou 25.9.2023 - 1.10.2023.
10:12 PM
May 8
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Praktizovanie zla..
4:28 PM
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Praktizovanie zla..
3:37 PM
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Praktizovanie zla..
3:29 PM
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Praktizovanie zla..
3:22 PM
Marcelína Marcelína updated a blog entry, Praktizovanie zla..
3:19 PM
Marcelína Marcelína wrote a new blog entry, Praktizovanie zla..
3:14 PM
February 12
Marcelína Marcelína updated a blog entry, POKORA.
12:42 AM
February 11
Marcelína Marcelína updated a blog entry, POKORA.
10:25 PM
Subscribe to Marcelína Marcelína's activities. (Opens New Window)