Blog

« Back

Zranená krása

Zranená krása

Je naozaj každá žena krásna ? Ako to, že niektorá „žiari“ viac a niektorá akoby omnoho menej ? Je to oblečením ? Šatami ? Účesom ? Alebo možno sebavedomím ? KAŽDÁ ŽENA odráža krásny Boží obraz- nie je možné aby ho stratila ! Krásu Boha odráža iným spôsobom ako muž. Je to jej podstata- niečo bez čoho by už nebola ženou. Je to jej zváštny jemnocit, jej pôvab, bytie ktoré samé od seba nadchýna. Diabol tento Boží obraz v nás nenávidí a snaží sa docieliť, aby sme ho zakryli a spotvorili. Je niekoľko tromfov, ktoré nepriateľ stále na nás používa a na ktoré si musíme dať pozor.

MY A TIE DRUHÉ

Či už sú to naše maminky, sestry, najlepšie kamarátky alebo dievčatá a ženy v pozícii, ktorú veľmi uznávame, čakáme od nich potvrdenie a povzbudenie. Potrebujeme zažívať, že sme pekné, milé, pôvabné, no práve tu môžeme dostať tvrdý úder, keď namiesto pochvaly dostaneme neláskavú kritiku, výsmech alebo – čo je niekedy omnoho horšie- nemé ticho, keď stojíme vo svojich nových šatách a najlepších topánkach...

NEPOTVRDENIE A KRITIKA

 Milé krásky, musíme vedieť, že ktorákoľvek žena neschopná povzbudiť a pochváliť je tak veľmi zranená vo svojej identite, že pochvalu niekoho iného vníma ako znižovanie svojej vlastnej hodnoty. Je to žienka, ktorá ešte nezažila uzdravenie, a preto rozdáva zranenia všade dookola.Keď kritizuje, cíti sa sama lepšie. Tu pomôže iba Božia a naša láska a pochvala, pretože oni najprv musia dostať, aby mohli dávať. Musíme im vysloviť odpustenie a začať žiť slobodný život od ich názoru- pretože naša hodnota a krása nemôže závisieť od pochvaly človeka.

ZRANENIE

Podpásové údery, keď ťa nevezmú do partie, keď niekto je Barbie a ty  iba klaun a iní sa bavia na tvoj účet, keď ti je jasne dané najavo, že na to nemáš a nikdy mať nebudeš. Tak veľmi zabolia, čosi v nás hlboko zrania. Ženy často reagujú dvoma spôsobmi- buď rezignujú a povedia si, že možno nie sú pekné, ale sú múdre, pracovité, vtipné... alebo si povedia, že teraz to všetkým ukážu a začnú lipnúť na značkových veciach, mejkape a hodiny trávia účesmi. Smutné však je, že obe skupiny zažívajú vo vnútri veľkú prehru, ktorá im navráva, že ak sa nebudú PORIADNE snažiť, za nič nestoja a ukáže sa ich pravá „biedna“ identita.Sem patria aj ženy, ktoré sa boja obliekať žensky, ženy ( až na pár výnimiek), ktoré sa obliekajú vyzývavo tak zúfalo túžiace po pochvale, záujme a potvrdení krásy. Ak je táto časť aj o Tebe- prosím, znovu vyslov odpustenie týmto ľuďom a popros Boha o vnútorné uzdravenie tohto zraneného miesta, pretože práve ono Ti bráni prijať a žiť Tvoju krásu. Neboj sa, rád to urobí.

KLAMSTVO

Och- poznám ženy a dievčatá ako vystrihnuté z módneho katalógu, ktoré napriek tomu nedokážu uveriť, že sú krásne. Tiež poznám ten neveriacky pohľad žien každého veku, keď im hovorím, že sú krásne- a vidím, že sa boja dúfať, že by to mohla byť pravda. Obe skupiny, tak ako ja kedysi, uverili klamstvu, že niektorá žena pekná je a niektorá nie- že niektorá má dar  (a peniaze ) na to, aby sa vedela pekne obliecť a upraviť. Až keď sa zriekneme tohto klamstva a príjmeme Božiu pravdu o sebe, že Boh MŇA a TEBA stvoril VEĽMI  DOBRE na svoj nádherný obraz- môže cez nás táto krása žiariť. A žiariť bude tým viac, čím viac budeme čerpať z Boha. Bez Neho budeme ako rezané kvety- chvíľočku namočené v Jeho pravde-  kvitnúce a krásne, po chvíli vädnúce a lapajúce po dychu. Náš krásny „ženský“ duch pije z Boha a dáva sa občerstviť iným- pretože z nášho vnútra „potečú prúdy živej vody“- takej sviežej, krásnej, čistej a trocha nezbednej- takej- akou žena má byť.

Comments
sign-in-to-add-comment
Je naozaj dobré a užitočné, keď je niekto nablízku, kto vie oceniť a potvrdiť: "aké vedia byť ženy krásne, duchaplné, inteligentné, rozumné, láskavé, milujúce, milé, nežné, veľkodušné, vnímavé, jemnocitné, súcitné, chápavé, ochotné, tolerantné, vtipné, zmysluplné, šikovné, pracovité, usilovné, štedré, spravodlivé, praktické, s dobrým vkusom..."
Posted on 7/24/15 1:52 PM.
Áno, Anička, krása vychádza zvnútra.....Poznám ženy, ktoré sú veľmi obyčajné, nedávajú si mejkap, ale keď sa pozriete do ich tváre, do ich očí, vyžaruje z nich jas krásy....to duša sa zračí v ich tvári....Sú také nádherné, až sa vám zatají dych...Milujú Boha a aj oni vedia, že sú Ním veľmi milované....
Posted on 7/24/15 6:45 PM.
[...] Zranená krása [...] Čítať viac
Posted on 7/27/15 11:03 PM.
Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som informoval celý svet o človeku, ktorý zachránil môj vzťah, a tento veľký človek sa volá Dr. IZOYA. Skutočne pre mňa odviedol skvelú prácu tým, že priviedol späť môjho bývalého milenca, ktorý ma opustil, a sľubujem, že sa ku mne už nikdy nevráti. S týmto som si uvedomil, že rozdávanie podrobností o svete Dr. IZOYA bude pre tých, ktorí majú prelomené domovy alebo vzťahy, veľmi prospešné, aby vám pomohli vyriešiť tento zlomený vzťah alebo vaše manželstvo. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom jeho e-mailovej adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte sa s ním a uvidíte, ako sa váš problém vyrieši do 24 hodín. Špecializuje sa aj na nasledujúce záležitosti ...
(1) Chcete, aby váš bývalý späť.
(2) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(3) Chcete, aby vás nasledovali muži / ženy.
(4) Chceš dieťa.
(5) Ste podnikateľom a chcete získať zákazky
(6) Chcete, aby bol váš manžel navždy váš
(7) Potrebujete duchovnú pomoc.
(8) Boli ste podvedení a chcete získať späť stratené peniaze.
(9) Zastavte rozvod
10. Vyvolanie peňažných rituálov
(11) Víťazné voľby
Posted on 8/27/19 5:43 PM.