whole-profile
Najväčšou prehrou je nikdy sa nepokúsiť.

Janka belongs-to:

Друзья

Anna Vaclavova
Štefan Hrbček
Miroslav Priecel
Martin Lojek
Marcela Bagínová
Mária Timková
Daniela Cerovská
Katarína Krakoviková
сентября 29
שְׁלֹמֹה Liam‬‎ оставил(а) комментарий к записи Dobrý den, chcel som rýchlo informovat môj milenec... в дневник Janka Guričanová .
16:54
апреля 20
Luis Garcia Quintero оставил(а) комментарий к записи Nikdy neprestane udivovať každého, kto hľadá jeho ... в дневник Janka Guričanová .
18:19
марта 1
Miroslav Priecel оставил(а) комментарий к записи Boh nás miluje! Aj Teba miluje! Dokázal to na svoj... в дневник Janka Guričanová .
19:24
августа 27
rodric camela оставил(а) комментарий к записи Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som i... в дневник Janka Guričanová .
17:32
rodric camela оставил(а) комментарий к записи Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som i... в дневник Janka Guričanová .
17:26
марта 4
Daniel Ruščák оставил(а) комментарий к записи S jednou rodinou, ktorá patrí do Koinonie Jána Krs... в дневник Janka Guričanová .
19:20
ноября 22
cesca11 cesca11 оставил(а) комментарий к записи Zistenie, že som GENITÁLNY HERPY A HEPATITIS B, ne... в дневник Janka Guričanová .
4:40
сентября 23
Jozef Kamenský оставил(а) комментарий к записи Vy akoby ste si nechcela pripustiť, že choroba je ... в дневник Janka Guričanová .
9:48
мая 7
Janka Guričanová добавил(а) новую запись, Dávid - neustála inšpirácia učeníkov, в дневник.
9:17
апреля 21
Janka Guričanová добавил(а) новую запись, Prayer room (modlitebňa), в дневник.
0:21
Подписаться на деятельность Janka Guričanová. (Открывает новое окно)