Priečinky
Priečinok # zložiek # dokumentov
Prilohy z wall 0 1
Ukazujem 1 výsledok.
Dokumenty
V tomto priečinku nie sú žiadne dokumenty alebo médiá.
Názov Veľkosť
V tomto priečinku nie sú žiadne dokumenty alebo médiá.
Ukazujem 0 výsledkov.
« Späť

Modlitba k svätému Archanjelovi Michalovi.

Modlitba k svätému Archanjelovi Michalovi.

Modlitbu k svätému archanjelovi Michalovi zložil svätý Pio z Pietrelčiny.

Slávny svätý Michal, knieža Nebeského vojska, ochránca Cirkvi Katolíckej, ochráň nás pred mnohými nepriateľmi, ktorí nás obklopujú!

Nedovoľte, aby nás dnes priviedli k urážke Boha; ochraňujte nás pred úkladmi a pascami, ktoré rozosievajú pred našimi krokmi, bojujte proti nim, zažnete ich, ak prichádzajú, aby ublížili, či už nášmu telu chorobami, či už našej duši zlými túžbami, ktoré chcú v nás vzbudiť, či už našim majetkom, ktoré chcú ukradnúť!

Triumfujte nad ich zlobou a pomáhajte nám v boji a v životnej bitke, najmä však, vo chvíli smrti!

Tak nech sa stane! 3-krát Sláva Otcu.

Zdroj: Preghiamo San Damiano Madonna Miracolosa delle rose, Pubblicato dall’Associazione: “Les Apotres de Notre-Dame miraculeuse des roses”.

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Dnes ráno v katedrále v Senigallii počas svätej omše začal horieť oltár Panny Márie. Zatiaľ čo celebrant s niektorými veriacimi šiel hasiť, Don Adriano, spovedník katedrály a exorcista diecézy Senigallia, sa s nami pokojne pomodlil Pater, Ave Maria a Salve Regina. Páčilo sa mi, že sa nenechal zaskočiť, a, že sa začal hneď modliť. V tej istej diecéze je pútnický kostol zasvätený svätému Paschalovi Baylonovi. Ľudia tam chodia, lebo príhovor tohto františkána je veľmi účinný. V tamojšom konvente františkánov žije Páter Ronaldo. Je exorcistom už vyše 50 rokov. Raz sme tam boli na nedeľnej svätej omši. Kostol bol plný ľudí, a on v kázni pokojne vysvetľoval, že čo sa mu stalo keď vykonával exorcizmus. Dva dni v týždni venuje ľuďom, ktorí potrebujú osobitné požehnanie, alebo exorcizmus. Je to jednoduchý a veselý kňaz františkán.
Odoslané 19.3.2019 13:32.
Niekto ho chcel podpáliť. Farár s niektorými veriacimi zasiahli včas.
Odoslané 25.3.2019 11:22.