Položky so značkou kríž .

Deti moje, vy, ktorí ste ma zažili, ako vašu matku; žiadam od každého z vás, aby ste žili a meditovali život môjho Syna! Iba tak sa zamilujete!


Je veľa tých, ktorí nežijú pôst, ku ktorému vás už dávno pozývam.
Obnovte vašu modlitbu, začínajúc s robením poriadku vo vašom srdci; lebo, prostredníctvom pôstu, môžte oddialiť mnohé tresty, ktoré by mohli doľahnúť na ľudstvo.
Čítaj ďalej o Deti moje, vy, ktorí ste ma zažili, ako vašu matku; žiadam od každého z vás, aby ste žili a meditovali život môjho Syna! Iba tak sa zamilujete! »

POSOLSTVO PRE ĽUDSTVO DANÉ PANNOU MÁRIOU LELLOVI, 1. AUGUST 2020

Moje drahé detičky, aj dnes som s Vami, lebo som prosila môjho Syna, aby ma poslal medzi Vás; aby som zostala medzi Vami; aby som Vás mohla, ako Matka, viesť k môjmu synovi Ježišovi. Hovorím Vám, deti moje: je čas vrátiť sa k Bohu, aby ste mohli byť nositeľmi milostí, ktoré sú Vám dopriate cez môj príchod! Povzbudujem Vás, deti moje, nepremárniť tento čas, ktorý Vám Boh dáva! Hovorim...
Čítaj ďalej o POSOLSTVO PRE ĽUDSTVO DANÉ PANNOU MÁRIOU LELLOVI, 1. AUGUST 2020 »

ADORÁCIA KRÍŽA. VEĽKÝ PIATOK CIRKVI.

POSOLSTVO PRE ĽUDSTVO DANÉ PANNOU MÁRIOU LELLOVI, 1. FEBRUÁR 2020
Čítaj ďalej o ADORÁCIA KRÍŽA. VEĽKÝ PIATOK CIRKVI. »

...a, ja, čo som bola v dave, nechápala som...

Máriini pútnici - I pellegrini di Maria. Posolstvo dané Lellovi Pannou Máriou pre ľudstvo 06/10/2018 Drahé detičky moje, som tu medzi vami, aby ste sa naučili viac poznať Kráľa pokoja. Deti moje, pozývam vás pozdvihnúť oči k Nebu, lebo odtiaľ príde pomoc, a ja prichádzam na Zem, aby som Vám ukázala cestu Neba. Koľkí z vás túžia stretnúť Kráľa pokoja? Toto je chvíľa, detičky...
Čítaj ďalej o ...a, ja, čo som bola v dave, nechápala som... »
Ukazujem 5 výsledkov.