« Späť

Budeme na Campfeste – príďte nás navštíviť! :)

Budeme na Campfeste – príďte nás navštíviť! :)

Aj tento rok sa Fórum života so svojím informačným stánkom zúčastňuje viacerých letných festivalov. Najbližšie sa chystáme na Campest a pripravili sme pre vás veľa zaujímavých tém a informačných materiálov. Medzi čitateľmi tohto portálu sú aj mnohí naši podporovatelia a priaznivci, a tak sa tešíme, že sa tam s mnohými z vás stretneme aj osobne:)

Ako je už vo Fóre života zvykom, v lete sa vždy zúčastňujeme niekoľkých festivalov s naším informačným stánkom. Ten každoročne putuje napríklad aj na Pohodu, kde sa nachádza v takzvanom Mestečku neziskoviek. Sú tam zastúpení napríklad Greenpeace, Misia India, Úsmev ako dar či Linka detskej dôvery, ale napríklad aj viaceré organizácie zastupujúce LGBTI ľudí či také, ktoré propagujú „bezpečný sex“ a priamo v stánku učia ľudí navliekať kondómy. Šíriť naše myšlienky v takomto prostredí je preto dosť náročné, no o to potrebnejšie.

 

V najbližších dňoch nás zase môžete stretnúť na Campfeste v Biznis stane. O biznis teda celkom nepôjde;) Aj keď pravdou je, že ponúkame informačné brožúry a knihy na rôzne aktuálne témy – gender, umelé oplodnenie či žitie svojej sexuality a ďalšie. Budeme sa tiež venovať témam ako škodlivosť hormonálnej antikoncepcie, homosexualita, pravda o pornografii a jej negatívnom vplyve na vzťahy alebo čo robiť, keď je dievča neplánovane tehotné. Na rozdiel od Pohody, kde na tieto témy vznikajú neraz aj búrlivé diskusie, na Campfeste sa chceme zamerať hlavne na to, aby sme vám poskytli informácie a argumenty, ktoré potom môžete šíriť medzi svojich spolužiakov či kolegov. Môžete sa tiež dozvedieť viac o našich projektoch konkrétnej pomoci – Zachráňme životy, poradňa Alexis a gynekologická ambulancia Gianna.

No a špeciálne vás pozývame na rozhovory so skúsenou školiteľkou prirodzených metód plánovania rodičovstva, ktoré sú ako jediné morálne prijateľné pre všetky cirkvi. Budeme mať so sebou aj informačné materiály o týchto metódach a kontakty na ďalších školiteľov na Slovensku.

 

Potešíme sa teda, keď náš stánok prídete navštíviť. Či už sa budete chcieť niečo nové dozvedieť alebo len tak sa porozprávať – sme zvedaví aj na vaše svedectvá z boja za kultúru života;) A úplne najviac sa potešíme, ak vás myšlienky ochrany počatého života a rodiny zaujímajú natoľko, že by ste sa chceli dozvedieť viac aj o našej organizácii a o tom, ako sa dá ako dobrovoľník zapojiť do našich aktivít:)

 

Takže – vidíme sa na Campfeste!