Blog

Tisíc darov

Ann Voscamp je žena, matka, ktorá hľadala vo svojom živote odpovede na mnohé otázky... Práca bez konca, mnohé nenaplnené túžby, ohrozenie ženy, ktorá sa stará o deti, o rodinu, farmu a má plno pracovných povinností,vyhorením... Nekonečné práce sú mnohokrát odmenené neúspechom a vedú k pocitom nenaplnenia. Ann hľadala odpovede. Našla Boha.
Čítaj ďalej o Tisíc darov »

A predsa ...Pán sa nedá zahanbiť

Je to napadnuteľné za to, že je to primálo duchovné a príliš ľudské.....
Čítaj ďalej o A predsa ...Pán sa nedá zahanbiť »

Vďačný utorok: Nemôžem závidieť, keď ďakujem.

Nová týždenná várka vďačnosti. Pridajte sa k nám a spoločne ďakujme Pánovi za všetky dary, ktorými nás zahŕňa. http://letitia-tiba.blogspot.sk/2012/10/vdacny-utorok7.html   (Komentáre sú tu pre vás - pre každého, aj keď nie ste členom komunity Radosť a vďačnosť. Podeľte sa s nami o vaše dary, alebo o svoj názor. Teším sa na každého z vás a už dopredu ďakujem. Eva.)
Čítaj ďalej o Vďačný utorok: Nemôžem závidieť, keď ďakujem. »

Obrázky pre radosť

  Obrázok prevzatý z http://www.aholyexperience.com , kde si môžete jednotlivé časti stiahnuť a vytlačiť, aby ste ich mali stále na očiach. :) Mne sa najviac páči ten posledný: "Radosť je najlepší mejkap" (ale možno je to tým, že si ho viem najľahšie preložiť ;-) )
Čítaj ďalej o Obrázky pre radosť »

Vďačný utorok 6. - Poklad v hlinenej nádobe

Je utorok a s ním prichádza ďalšie pokračovanie nášho seriálu... Prosím, pripojte sa aj vy k spoločnému ďakujem pre nášho Stvoriteľa a Pána. :)
Čítaj ďalej o Vďačný utorok 6. - Poklad v hlinenej nádobe »

Vďačný utorok. Stále je čas ďakovať.

VIem, viem, už je zase streda... Ale práve dnes čaká na mojom blogu ďalšia várka vďačnosti inšpirovaná knihou Tisíc darov : http://letitia-tiba.blogspot.sk/2012/10/vdacny-utorok-5.html ****** Stále rozmýšľam nad spôsobom, ako prepojiť príspevky o vďačnosti, ktoré adresujem všetkým (na mojom externom blogu) s MK. Mám stále nechávať pozvánky vo forme článočkov v komunite...
Čítaj ďalej o Vďačný utorok. Stále je čas ďakovať. »

Vďačný utorok. Vďaka, že si s nami, keď sa rúca svet.

Tentoraz "vďačný utorok" vychádza až v stredu. Ospravedlňujem sa za zdržanie, ale to nám nemôže brániť, aby sme sa navzájom zdieľali o daroch, ktoré od Pána dostávame. Či už tých malých a krásnych (prípadne veľkých a krásnych), alebo aj tých ťažkých a boľavých.
Čítaj ďalej o Vďačný utorok. Vďaka, že si s nami, keď sa rúca svet. »

Vďačný utorok - podeľme sa o radosť a vďačnosť

Učím sa. Inšpirovaná knihou Tisíc darov sa učím vzdávať vďaky - za všetky, aj malé pozornosti, ktorých denne dostávam za plné priehrštie... Všimnúť si. Pomenovať dar. Poďakovať. Aby neprešli pomimo. Aby mali možnosť formovať radostného ducha. Aby som neostala nevďačná. Aby som sa viac usmievala, a viac radosti rozdávala aj tým, ktorých budem stretávať... Preto počítam. Hľadám dary od Nebeského Ocka a každému priradím číslo. Viem, že dostávam tisíc darov každý deň, ale nie každý si všimnem, nie každý zapíšem. Chcem si ich všimnúť a zapísať tisíc. A možno ešte viac.
Čítaj ďalej o Vďačný utorok - podeľme sa o radosť a vďačnosť »
Ukazujem 181 - 188 z 188 výsledkov.
Položiek na stránku 30
z 7