Blog

Božie otcovstvo a satanov útok

Manželka mi potom rozprávala, ako asi pred dvoma týždňami prišiel Samko k nej do postele a hovoril o sne, ktorý ho vydesil. Padal do tmy a hoci volal na mamu, mama mu nepomohla. Manželka premýšľala, čo to môže znamenať a k čomu ju Boh volá.
Čítaj ďalej o Božie otcovstvo a satanov útok »

ŽIADAJ ZNAMENIA - GEDEONOV NÁVOD

Rozmýšľal som, o aký znak požiadam. Muselo to byť niečo, čo je vysoko nepravdepodobné. Keďže išlo o financie, rozmyslel som si, že takýto znak mi môže dať, ak mi zajtra pošle – rozmýšľal som koľko – 1.000 korún (okolo 100 eúr v týchto časoch). Dumal som, kto by mi mohol dať tieto peniaze a dokonca v takom krátkom časovom intervale... nie, nikto ma nenapadal a ani dôvod by nemali. Nie, to by musel byť jasný zásah Boží – jeho znamenie. Tak som sa modlil a v modlitbe som mu to odovzdal. Verím ti, Pane! Celý nasledujúci deň som žil v očakávaní. Ako keď má človek niečo krásne dostať. Darček na sviatok. Pozornosť od šéfa v práci. Nevesta snubný prsteň od milovaného. Kvety lásky na narodeniny. Deti zabalené tajomstvá rodičov pod Vianočný stromček. Rodičia úctu od detí. Objatie od toho, ktorý ho miluje. Bol som naplnený tichou radosťou, pokojom a istotou.
Čítaj ďalej o ŽIADAJ ZNAMENIA - GEDEONOV NÁVOD »

REFERENDUM: ÚPADOK SLOVENSKA.

Táto príležitosť sa už nemusí opakovať. Napr. Poliaci vyzbierali dosť podpisov a napriek tomu bolo referendum v parlamente zmarené. LGBT loby teraz môže povedať, že 79% je za registrované spolužitie ľudí rovnakého pohlavia, ALEBO IM TO JE ĽAHOSTAJNÉ. To je skoro to isté. Hrozné. Oni už majú pripravené ďalšie a ďalšie kroky: ide im o ovládnutie kontroly nad deťmi: aj cez sexuálnu výchovu v školách (3. otázka referenda). Práve tým "kresťanom", ktorí plebiscit odignorovali, sa môže v budúcnosti stať, že práve im deti odoberú/ vychovajú im z nich telesné bytosti bez ducha, lebo Boh môže od ich rodiny odtiahnuť ochrannú ruku.
Čítaj ďalej o REFERENDUM: ÚPADOK SLOVENSKA. »

NOVÁ KNIHA príbehov s Bohom

Ku koncu roka vyšla nová kniha príbehov s Bohom. Kniha o Bohu a jeho zásahoch do života človeka. Pre neveriacich i veriacich, ktorých pozýva ŽIŤ VO VIERE. Zažívať BOŽIU MOC vo svojom živote.
Čítaj ďalej o NOVÁ KNIHA príbehov s Bohom »

Dokáže Boh zmeniť zmýšľanie človeka?

Povzbudzovali sme ho s manželkou... ale nič. Nedal sa potešiť. Zostával vo svojej skepse. Mali sme pred sebou človeka, čo sa vzdal. Človeka bez nádeje. Bez elánu. Bez optimizmu. Deprimovaného. V depresii. Dalo sa to aj trochu pochopiť, lebo hodnotenie mal presne medzi trojkou a štvorkou a ten učiteľ mu bez skúšania dal naschvál horšiu. Priznám, nerozumiem takémuto druhu vychovávateľov, ktorí miesto povzbudenia žiaka prikloniac sa k lepšej známke – radšej ho deptajú. A bez možnosti opraviť si? Berú mu tak chuť sa učiť a možno aj celkovo žiť.
Čítaj ďalej o Dokáže Boh zmeniť zmýšľanie človeka? »
Ukazujem 1 - 5 z 31 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 7