Preventívna prehliadka

Ako každý rok, tak aj tento.. dnes vybavenie tej neprijemnej záležitosti nazvanej preventívna prehliadka u zubára. Bŕŕ... ale v niečom mi to aj pomohlo.
Read More About Preventívna prehliadka »

POZOR nebezpečná modlitba!

Poznáte to? Sedíte v aute za volantom, myslíte si, že idete správnym smerom, ručička tachometra naberá obrátky a zrazu PRÁSK. Zátarasa.
Read More About POZOR nebezpečná modlitba! »

Aký je človek naplnený Duchom Svätým?

Dlho som rozmýšľala, či vôbec poznám človeka, ktorý je naplnený Duchom Svätým, pretože som mala takú naivnú predstavu, že zrejme od toľkej svätosti musí svietiť alebo čo... Avšak, keď sa mi podarilo tejto idei kvázi neprístupného Ducha Svätého, ktorý je len pre vyvolených, podarilo zbaviť prišla som na to, že veru takého človeka poznám a to laika.
Read More About Aký je človek naplnený Duchom Svätým? »

Krásne Vianoce Vám prajem.

Prajem vám krásne Vianoce plné pokoja a radosti :)
Read More About Krásne Vianoce Vám prajem. »

Vzdávať chválu...

... stále.
Read More About Vzdávať chválu... »

O krásnej Eucharistii

Alebo o tom, ako sa mi zmenil pohľad na ňu.
Read More About O krásnej Eucharistii »

O slobode.

Dnes - teda ak to stihnem napísať do polnoci - je deň boja za slobodu a demokraciu. A pokiaľ dovolíte, nebudem písať o Nežnej revolúcii, hoci viem toho o nej možno trošku viac ako moji ostatní rovesníci. Teda tí, čo sa narodili až po nej.
Read More About O slobode. »

Čože ty si TO dostal zadarmo???

Čože ty si TO dostal zadarmo??? Tak TO bude nejaká hlúposť, nie? Však dôležité veci sa zadarmo nedostávajú... Možno tak pero pri nejakej politickej kampani alebo hárok na podpísanie petície proti zabíjaniu zvláštnemu druhu komárov s tromi nožičkami. Nie, nie, dôležité veci si musíš pekne zaplatiť, no a potom čakáš a čakáš a čakáš. To je predsa jasné, dôležité veci, keď si ich objednáš, nikdy neprídu včas. Napríklad minule som si objednal sprej na rozmrazovanie okien... A hádaj čo, kým prišiel, prestalo mrznúť. Aj Vám sa zdá, že TO neprichádza, keď to najviac potrebujete. Obráťte sa na nás...
Read More About Čože ty si TO dostal zadarmo??? »

Ááá, s nikým nechodím

Minulý týždeň ma u nás v predajni jedného nemenovaného obchodného reťazca pozval chlapík na kávu. Ja som automaticky odpovedala: „Nie, ďakujem.“
Read More About Ááá, s nikým nechodím »

Poraďte mi, prosím.

Možno ste už o tom počuli... existuje komunita Sant'Egidio, v rámci v ktorej sa na Slovensku, konkrétne v Bratislave, každú stredu rozdáva bezdomovcom nejaký ten obložený chlieb, čaj alebo káva a porozumenie.
Read More About Poraďte mi, prosím. »

Taký obyčajný deň

Jedna z falošných predstáv o Bohu. Vtip.
Read More About Taký obyčajný deň »

Preč s predsudkami, prosím!

Neviem, prečo som sa prihlásila na animátorskú školu. Veď som predsa nemala skoro žiadne predpoklady stať sa animátorom. Napriek tomu ma tam Boh volal a ja, hoci som nechápala dôvody, som šla.
Read More About Preč s predsudkami, prosím! »
Showing 26 - 38 of 38 results.
Items per Page 25
of 2