Položky so značkou modlitba .

Spustili prihlasovanie do modlitbovej a pôstnej reťaze za Národný pochod za život

2.1. 2019 Bratislava/ Organizátori Národného pochodu za život spustili dnes možnosť zapísať sa do duchovnej prípravy na Národný pochod za život. Príprava bude prebiehať formou modlitbovej a pôstnej reťaze a bude trvať od 6. januára 2019 až do termínu Národného pochodu za život v Bratislave, ktorý sa uskutoční 22. septembra 2019. Záujemci o modlitbu a pôst sa zapisujú cez online prihlasovací formulár na stránke https://modlitby.pochodzazivot.sk/, kde si môžu vybrať čas modlitby v minimálne polhodinových intervaloch a termín pôstu v dňových intervaloch.
Čítaj ďalej o Spustili prihlasovanie do modlitbovej a pôstnej reťaze za Národný pochod za život »

Deti prosia za svet bez vojen

Bratislava, 18. september 2018 Presne o mesiac sa deti z celého sveta môžu stať aktérmi v medzinárodnom dianí a ponúknuť svetu riešenie nepokojov a konfliktov. Vo štvrtok 18. októbra o 9.00 miestneho času sa deti z viac ako 70 krajín zapoja do iniciatívy s názvom Milión detí sa modlí ruženec, v ktorej budú prosiť o pokoj a jednotu vo svete.
Čítaj ďalej o Deti prosia za svet bez vojen »

Príďte aj vy na Ježiš uzdravuje

Spoločenstvo Dobrého Pastiera (BA) pozýva na službu Ježiš uzdravuje, ktorá sa uskutoční v sobotu 12.05.2018 o 15:00 v UPC Bratislava.Slovom a modlitbou nám bude slúžiť sestra Veronika Barátová z Komunity Blahoslavenstiev, ktorá je vyhľadávaným rečníkom najmä na Slovensku a v Čechách.
Čítaj ďalej o Príďte aj vy na Ježiš uzdravuje »

Pamätáme v modlitbe

Dňa 10. marca 2016 (štvrtok) o 6.30 hod. budú Milosrdné sestry vo Vrícku pri svätej omši vzdávať vďaky za ľudí so šľachetným srdcom (darcovia) a všetkých ľudí, ktorí pomohli a pomáhajú zabezpečovať starostlivosť o pacientov Hospicu Milosrdných sestier v Trenčíne. Vo svätej omši, ktorá bude obetovaná za darcov Hospicu, budeme pre Vás a Vašich drahých od Nebeského Otca vyprosovať...
Čítaj ďalej o Pamätáme v modlitbe »

SPOJME SA V MODLITBE

Slovenskom otriasla tragédia v Slovenskom raji. Zahynuli pri nej štyria ľudia. Pozývame vás k modlitbe za tých, ktorí prišli o život pri výkone ich služby, ako aj za ich príbuzných.
Čítaj ďalej o SPOJME SA V MODLITBE »
Ukazujem 5 výsledkov.