« Назад

Ďakovná púť za návštevu Svätého Otca

Ďakovná púť za návštevu Svätého Otca

Slovenskí biskupi pozývajú veriacich na púť do Ríma, na ktorej chcú spoločne poďakovať za minuloročnú návštevu pápeža Františka na Slovensku (12. - 15. september 2021).

Ďakovná púť sa uskutoční na prelome apríla a mája 2022.  

Slovenskí biskupi pozývajú veriacich na púť do Ríma, na ktorej chcú spoločne poďakovať za minuloročnú návštevu pápeža Františka na Slovensku (12.-15. 9. 2021). Audiencia pre slovenských pútnikov u Svätého Otca bude vo Vatikáne v sobotu 30. apríla 2022.

V ten istý deň plánujú slovenskí biskupi sláviť s pútnikmi spoločnú svätú omšu v Bazilike sv. Petra. Bližšie informácie budú zverejňované priebežne.

Na púť je možné cestovaťnapríklad s katolíckou televíziou LUX (bližšie informácie je možné nájsť na stránke Televízie LUX alebo Awertravel. Prihlásiť sa dá telefonicky na číslach: 034/651 3896, 0905 974 264 alebo e-mailom na awertravel@awertravel.sk) alebo sa zorganizovať v rámci vlastnej farnosti či spoločenstva, taktiež individuálnou formou.

Pútnikov prosíme, aby sa zaregistrovali prostredníctvom stránky navstevapapeza.sk (časť Ďakovná púť za návštevu), a tak si rezervovali zadarmo lístky na audienciu. Aktuálne podmienky vstupu do Talianska možno nájsť na webovej stránke ministerstva zahraničných vecí SR

Tešíme sa na vás a spoločné stretnutie so Svätým Otcom. Pozdravujú vás a žehnajú vám slovenskí otcovia biskupi.

Комментарии