Vyznanie

Ježiš, s veľkou vrúcnosťou a túžbou Ťa očakávam vo svojom srdci. Príď so Svojou láskou a milosťou.
Čítaj ďalej o Vyznanie »

Nepoškvrnené počatie Panny Márie

Keďže sa nám blížia Vianoce, je dobré si trošku viac pripomenúť čo sa vlastne v tom čase stalo. Pripomenúť si, kto je Mária, Jozef a Ježiš...akú úlohu majú v našom živote, a akú úlohu máme my tu na zemi...
Čítaj ďalej o Nepoškvrnené počatie Panny Márie »

Pomoc Panny Márie

Niekedy si zázraky nevšimneme hneď, no niekedy, keď o ne prosíme, Pán Boh ich zošle hneď, zvlášť, keď sme v ohrození života. Toto svedectvo je tak silné, že iba neveriaci v neho neuverí, že tu bol zásah Panny Márie :-) .
Čítaj ďalej o Pomoc Panny Márie »

Moje obrátenie - svedectvo

Po prečítaní posledného napísaného článku mi kamarátka Lenka (pozdravujem Lenočka :-) ) napísala, prečo nepíšem aj niečo iné, ako Boh vo mne pôsobí. Nechcela som, odmietla z dôvodu, že to by bola asi pýcha, aby som písala , ako Boh pôsobí cezo mňa na druhých. A tu ma napadlo, že to "iné" čo mal asi Boh na mysli bolo napísať svoje svedectvo obrátenia. Ďakujem Lenka :-)
Čítaj ďalej o Moje obrátenie - svedectvo »

ježiš môj , kde si?

Bože, Ty si chcel, aby som písala...Ty si mi dal vnuknutia a teraz ma necháš len tak? Ani nič nepovieš, neporadíš? Čo mám písať? O čom? Rozmýšľam, akú tému vymyslieť ale ja som prázdna...ja ťa nevnímam, necítim, nepočujem Tvoje slová...prosím, príď a pomôž...hádam neskončíme dielo, ktoré sme spolu začali... A zrazu vnútorný hlas (ten máme všetci, len nie všetci ho počúvajú ) : "Napíš o tom, ako ma hľadáš, ako si myslíš, že si sama, i keď ja som stále pri tebe". A takto vznikol ďalší článok....
Čítaj ďalej o ježiš môj , kde si? »

Mamička, otecko, neplačte !

Tento článok ma inšpiroval skutočnými udalosťami, ktoré sa dejú okolo nás. Mnohé vidíme, no o mnohých nevieme. Ale jedno viem isto, že rodičia týmto odchodom veľmi trpia a niektorí sa dokonca nevedia s tým vyrovnať aj mnoho rokov. Ako mama by som tiež veľmi trpela - a takéto slová by mi určite boli na povbudenie. Jedine viera v nášho Boha Otca nám pomôže prijať tento ťažký kríž.
Čítaj ďalej o Mamička, otecko, neplačte ! »

Život po živote

Každý z nás vie, ako to tu na svete beží. Jeden človek sa narodí, iný zomrie. Je to kolobeh života. Ale čo tak nahliadnuť trošku hlbšie do tejto témy?
Čítaj ďalej o Život po živote »

Rozhovory s Bohom

Kto je naším najlepším Priateľom? O koho sa treba v ťažkých situáciach oprieť? Pred kým pokľaknúť, keď nám je ťažko? Boh - On je ten, ktorý najlepšie zvláda naše situácie, aj keď nám sa zdajú otrasné, nezvládateľné a hlavne boľavé.
Čítaj ďalej o Rozhovory s Bohom »
Ukazujem 8 výsledkov.
Položiek na stránku 50
z 1